bilgi ve tecrübe

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba şimdi en başta söylemem gerekir ki o aracın sahibi kadir kocabıyık leş calibraya binmez bu demek oluyor ki arabası çok düzgündür, daha önce de lacivert calibra turbosu vardı, bence temiz bir calibra asla üzmez parça tedariki konusunda elimizden geldiğince yardımcı oluruz madem hayalinizmiş alın kullanın çok keyifli bir araçtır calibralar hele ki turboları, yukarıda da bahsetmişler motoru önemli değil zaten kilometresi de çok fazla değilmiş yazdığına göre ,yavru şanzımanı,şaftı 4 çeker aksamı sağlam olsun ve sahibi tarafından hor kullanılmasın sorun çıkacağını sanmıyorum ,kısaca linkteki aracı görmedim fakat sahibini gıyaben tanırım dediğim gibi kötü calibra almaz da kullanmaz da ...ben 7 senedir kullanıyorum öyle aman aman başımı ağrıtan bir hadisesi olmadı benim calibramın üstelik ben aldığımda aracım vasattı kendim adam ettim tek kapı olması sizi aldatmasın içi gayet geniştir arkada oturanlara sıkıntı olmaz,sadece binip inerken sorun teşkil eder 4 kapıya kıyasla ,bir de yine ankarada bir calibra turbo var siyah renkli 10000 usd istenen o da cok düzgün bir araçtır ona da bakabilirsin ...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cengiz, Ankara'daki Calibra Yavuz'un ki mi?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değil abi Yavuz'un calibrayı Cenker aldı ,ankara'daki Berat diye bir kardeşimizin aracı

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben diyecektim abilerim dedi...
yanlış hatırlamıyorsam antara jantlı ? kupon ötesi kupon bir siyah turbo vardı...
bayağıda yüklü bir arabaydı,kozmetiğinden kaputun altına cıngır cıngır duruyordu...
benim bile parayı yığasım gelmişti o arabaya,ama bende yeni ilanlara baktım bulamadım...

yanlış hatırlamıyorsam 30.binlira civarı bir para isteniyordu...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o calibra da şimdi Gökhan diye bir kardeşimizde ve sahiden parasını sonuna kadar hakeden bir temizlikte araçtı

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi banada calibra lazım Cengiz Abi :)))))))))))))))))))))))))))))