Bölüm İçinde Siyasi İçerikli Konular Açmayalım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sen eksik idin Abim LPG ci olmayan :D

Nadir Ankara'daki en iyi LPG ustalarını sen biliyorsun kime gideyim ? :maden:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yanlış bir durum olmuş.
forumda zaten hız sınırlarını açan video falan paylaşmak yasak siyasal içerikli konularda yasaklanması bence hoş değil. tepedekilere kızıyoruz herşeyi yasaklıyorlar diye forum yönetimi olarak konu daralmasına gitmek mantıklı değil bence...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bence yanlış bir durum olmuş.
forumda zaten hız sınırlarını açan video falan paylaşmak yasak siyasal içerikli konularda yasaklanması bence hoş değil. tepedekilere kızıyoruz herşeyi yasaklıyorlar diye forum yönetimi olarak konu daralmasına gitmek mantıklı değil bence...

Meşhur bir sözümüz vardır. Zenginin malı züğürtün çenesini yorar diye. (Sözüm meclisten dışarı) o yüzden çene yormaya gerek yok. Biz arabalarımız ile mutlu olmaya devam edelim daha iyi ;) boş verelim siyaseti ;)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu siyaset yüzünden forumdan soğudum. Herhalde birileri farkındadır. Böylesi daha iyi olur.

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle araba forumlarında siyasetim konuşulmaması gerekli. Kimse kimsenin düşüncesini fikrini beğenmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda. bizler saygı duymayı da beceremediğimiz için işin sonu kalp kırmaya kadar gidiyor. En güzeli sadece araba konularını konuşup, sorunlarımıza en kısa zamanda çözüm bulmak (bence). Siyasi konulardan dolayı ben de uzun süredir foruma girmiyordum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Böyle bir karar yerinde birde arkadaşlar bazı konular içinde bazı yorumlar çok tehlikeli burada düşünce ve fikirlerimi dile getireceğim diye başınıza ummadığınız bir iş açmanız an meselesidir. Durduk yere kimsenin de başına bir dert açılmasını şahsen istemem. Ne gerek var? site olarak amaç belli o zaman amacın da ilerlemeye devam ;)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun gündemle siyasetin birbirine karıştırılması. Burada sıcak gündem sürekli siyasete çekildi. Benzine zam diyoruz iktidara yürünüyor, e insanlar şartlarından memnun protesto ediyor diyoruz muhalefetin marjinal grupları öne sürülmesi deniyor. Herkes kendince haklı.

Benim de gördüğüm millete olarak hâlâ erdemlice tartışmayı beceremiyoruz. Madem beceremiyoruz hiç yapmayalım kimse de kırılmasın.