Bosch un diğer navigasyon cihazları

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.bosch-presse.de/presseforum/details.htm?txtID=3453&tk_id=110

Yukarıdaki sitede bosch un diğer otomotiv firmalarında kullandığı navigasyon cihazları var.İlk sayfalarda corsa için dokumantik ekran yapmışlar.CD500 ve DVD800 den de bahsediyor.Cd500 den bahsederken bluetooth tan bahsetmiş.Tek cihazda iki ayrı model varsa acaba sportlarda basit bir işlem ile bluetooth devreye alınabilir mi diye bir soru geliyor.Samsung LCD aldım, normalde PVR özelliği yok diyor, fakat bir üst modelle aynı hardware kullanıldığını duyunca servise menüsünde PVR ı aktive ettim.Aynı şey acaba CD500 de bluetooth için yapılabilir mi?

Başka bir cihaza tek ekranda sağ ve soldaki izleyici için farklı görüntü veren bir sistem de var.Sürücü navigasyon ekranı görüyorken, yolcu klip görüyor.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bosch un diğer navigasyon cihazları

vehicle_dynamics link' Alıntı:
http://www.bosch-presse.de/presseforum/details.htm?txtID=3453&tk_id=110

Yukarıdaki sitede bosch un diğer otomotiv firmalarında kullandığı navigasyon cihazları var.İlk sayfalarda corsa için dokumantik ekran yapmışlar.CD500 ve DVD800 den de bahsediyor.Cd500 den bahsederken bluetooth tan bahsetmiş.Tek cihazda iki ayrı model varsa acaba sportlarda basit bir işlem ile bluetooth devreye alınabilir mi diye bir soru geliyor.Samsung LCD aldım, normalde PVR özelliği yok diyor, fakat bir üst modelle aynı hardware kullanıldığını duyunca servise menüsünde PVR ı aktive ettim.Aynı şey acaba CD500 de bluetooth için yapılabilir mi?

Başka bir cihaza tek ekranda sağ ve soldaki izleyici için farklı görüntü veren bir sistem de var.Sürücü navigasyon ekranı görüyorken, yolcu klip görüyor.
bluetooth kiti sportlarda standartta yok malesef aydın surtaşta master tec erdem usta ya ben bunu sormuştum sportlarda mikrofon filan yok araçta eğer menünüzde bluetooth menüsü yoksa olmuyormuş bunu cd500 ve cd400 için sormuştum.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servisteki eleman tabi böyle söyler.Kendi sattığı aracın sistemini nasıl kırılacağını söylemez tabi.
Ama bence mikrofon falan olmasa da en azından dosya paylaşımı için bluetooth aktive edilebilir olsa güzel olurdu.
Bence bluetooth cihazı her cd500 içinde var ama yazılımla deaktive edilmiş halde.Yoksa ufak bir cihaz için farklı iki tipte cd500 cihazı üreteceklerini sanmam.
youtube ta config tuşuna uzun basınca test moduna giriyor diyor, ama bu modda ne yapılabileceğini söylemiyor.

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu bluetooth işine ben de kafayı takmış durumdayım,

yabancı siteleri araştırıcam belki vardır bir hal çaresi.

Anlamadığım, eğer içinde yoksa bile neden sonradan takılamıyor ? Misal, VW grubu araçlarda direksiyonda tuşları varsa- fiyatı tuzlu olsa da- sonradan bluetooh ekleyebiliyorlar sisteme, sonuçta altyapı hazır.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bosch a cd500 ün içinde bluetooth var mi diye sordum, olumsuz cevap aldım.
Bluetooth cd500 den bağımsız bir cihaz.

Sport modellere sonradan eklenebiliyor, ama direksiyon tuşları çalışmıyor, arada bir yerlere 3 tane tuş koyuyorlar.Eklense bile orjinali gibi durmuyor.