Boya üzerinde dökülmeler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
2153

Merhabalar aracımda tamponda ve sağ arka kapıda bu şekilde pul pul dökülmeler başladı. Bilgili arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var. Henüz götürüp göstermedim, telefonla vs sorduğumda vernik döküntüsü olabilir diyorlar. Benden önce sahibi tarafından boya koruma veya seramik vb yapılmış olabilir açıkcası bilmiyorum. Sizlerinde fikirlerini alabilirmiyim ?

Son düzenleme:

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Vernik dokuntusu daha once boyanmis ora sanirim bolgesel boya yapildigi icin vernik atmis diye dusunuyorum. genellikle keskin hat kisimlari komple boyaniyo bolgesel atinca bu problem oluyo

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arka tamponda ve sağ kapıda var. Hayırlısı bakalım :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Vernik dokuntusu daha once boyanmis ora sanirim bolgesel boya yapildigi icin vernik atmis diye dusunuyorum. genellikle keskin hat kisimlari komple boyaniyo bolgesel atinca bu problem oluyo
Aynen..Vernik atmış...Genelde boya tam kurumadan verniği atıyorlar..Sonrada vernik salıyor kendini.....

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renk koyu olduğu için biraz göze batıyor
Boya yapılsa bi dert yapılmasa bi dert

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Boya istiyorum diyor :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Böyle demeyin nolur :) Satarken gelde anlat bunu...

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
O zaman bırak öyle alacak olan böyle alsın. Senin için el veriyor mu? Çekmişsin zaten fotosunu. Satarken gösterirsin olur biter. Yapman gereki yapmalısın bence. Bu şekilde kalmayacağı bariz ortada.

Aklıma gelmişken geçen bende satsam ne alırım acaba diye bakındım malum sitede üstüne sattığım kadar daha para koyup almam lazım. O yüzden hemen vazgeçip elimdekine daha iyi bakmaya başladım. 😂

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Suan arac piyasasi hem yuksek hemde durgun. otv sifir alima itiyo milleti ama ona karsin ikinci elde fiyat dususu hic yok

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracin tamponu benden önceki sahibi tarafindan boyatılmış. Once kılcal catlaklar oluştu sonra boya dökulmeleri oldu. Maalesef bizde bu işler iyi yapılmıyor. Hele ki yaşadığım yerde... Aylardır boyatayim diyorum ama usta yokluğundan göze alamiyorum. Bu şekilde dolasmak can sıkıcı. Araç fiyatlarina bakinca @Mtunc gibi aracima daha iyi bakmam gerektiğini düşündüm. Boyasini yaptırıp guzel guzel binecegiz. En dogrusu bu...