Böyle Bir Sürtme Var, Boyazsız Giderilebilir mi?

disconnect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Böyle Bir Sürtme Var, Boyazsız Giderilebilir mi?

Geçmiş olsun. 2 kapının birleşim yerleri karşılıklı macun+boya ister gibi ama diğer çizikler eğer yukarıdan aşağıya parmağınızı sürttüğünüzde tırnak geçmiyorsa pasta cila ile götürülür.

Umarım en kısa sürede sorun çözüme kavuşur.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben olsam boyatmam. İyi bir pasta cila sonrasında rütuş yaparak görünürlüğü çok azalır, göze batmaz.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankarada olsaydınız birini tavsiye edecektim bu işlerde uzman birisi. Rütuş tan sonra o bölge yi zımparalayıp pasta cila yardımı ile belli olmaz hale getirebiliyor bu işlerin ehli bi insan. Burası için boya yaptırmak kötü olur

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda böyle arka sağ tarafta var. Hiç dokundurmadım siyah birde hafif grilik kaldı. pasta attık fazla uğraşmadık. Bence hiç boyatmayın satarken boya kontrolü yapar adam o yere denk gelir 2side boyalı geçer yazık yani. Pastayla çıkan çıkar gerisi dursunç

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
Ankarada olsaydınız birini tavsiye edecektim bu işlerde uzman birisi. Rütuş tan sonra o bölge yi zımparalayıp pasta cila yardımı ile belli olmaz hale getirebiliyor bu işlerin ehli bi insan. Burası için boya yaptırmak kötü olur

Berkay abiyi tavsiye edecktnz Dby detailing

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence boyatmayın detaylı bir pasta cila yaptırın.

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Boya gerekmez, milli israf, erbabına iyi bir pasta cila, giderilemeyen yerlere rutuş ve pasta cila yapın, ancak çok yakından belli olur. Geçmiş olsun....

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kemalyigit link' Alıntı:
Boya gerekmez, milli israf, erbabına iyi bir pasta cila, giderilemeyen yerlere rutuş ve pasta cila yapın, ancak çok yakından belli olur. Geçmiş olsun....

+11

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeş bişey daha belirteyim, maddi durumun varsa sanayide kaportacıya sadece pasta cila yaptır, bir saat sürmez, en fazla 100 tl. masraf olur... 
Eeee tabi birde boyle kazalar olmazsa nasıl ekmek yiyeceğiz diyenler var, onlara denk gelirsen 400 de verirsin 500 de....
Kalifiye bir ustanın, memurun günlüğü en fazla 100 tl. Ama biz gideriz sanayiye ustaya, usta yaa, 5 kruşuş, masraf olan işe bin kuruşta işçilik ekler ler. Neyse bu mevzular uzun. ben aynı böyle bir işlem için tanımadığın bi kaportacı 150 tl. istemişti, eski bi tanıdığım vardı sağolsun çay parasına halletmişti. ANcak dayanamadım bu tür işlemler için en sonunda gittim polisaj makinesi ve biraz malzeme(pasta-cila-sünger-güderi vb.) aldım. Kendim hallediyorum çoğunlukla, bazen makinayada gerek kalmıyor, el yordamıyla hallediyorum. Aracımın pasta cilasını 6 ayda bir kendim yapıyorum. Aylık olarakta el ile cila atıyorum. Benim yöntemim de bu....

rockk m34444