bu adam bu arabayı bole yapmak için çok uğraşmış galiba :))

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Ratstyle denilen bir tür modifiye ilk İzmirde bi Hondada görmüştüm araçlar özellikle paslandırılıyor saçma ama RATSTYLE CAR diye google yazdıgınızda ne demek istediğimi anlarsınız...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide mantık yok pas arabanın en büyük düşmanıdır paslanmadan sonra direrk çürüme başlar oda kanser gibidir arabayı yer bitirir..

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3483748489_d0512dbebc_o.jpg

3429428622_1b4964f74d_o.jpg

rat_28.jpg

IMG_2344.jpg

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet ama bir fark var şimdi opel hariç zaten ilk resimdeki kamplumbağa temiz ikinci resimdeki golfde pas süsü verilmiş ama araba diri ve temiz o pas süsü ya boya yada kaplama türü bir şey.. son resimdeki öyle ben anladım sanırsam bu trendi bu biraz arabayı salaş yıpranmış hırpani göstermek gibi bir şey ama sadece görüntüde araçlar gene özünde temiz..

yoksa bizim memleketteki doğan şahin eski fordcular çürük çarık pas içnde olan milyonlarca araba sahibine bahane doğar :D :D artık sahibindendeki ilanlarda bolcana görürüz pas içinde bakımsız araçlar arabam RATSTYLE tarzında yapılmışdır özel olarak emek harcadım :kop: :kop: :kop:

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kasti bi durum var bi kere araba kendi halind paslanmaya bırakılsydı tamponlarda aynalarda farlarda vs deformeler olurdu bunların nedense tamponları falan gayet düzgün :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten bakarsan arkadaşın son koyduğu resimlere bazılarıda yeni sayılabilicek araçlar mesela orda golf 3 var o kadar eski araç değil en azından doğal yollarla o hale gelebilicek eskilikde bir araç değil o arabayı paslandırmak istesen en kötü koşullarda öyle yıpratamassın :D

zeyven44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insan içine çıkarmış bi de:)