bu lastik yarilir mi ? yardim...

mert_nofear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar lastigin uzerinde biraz gitmek zorunda kaldik. Lastik ezilme var. Sizce cok ısınınca yarilir mi, patlar mi ? Resim ekte...

Ekli dosyalar

• 20140413_204645.jpg
    20140413_204645.jpg
    85.6 KB · Görüntüleme: 94

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tel kırmıştır artık patlayacağını sanmamda bozuldu lastiğin o biçim bel yapmış bikere...
yürümeye yürürde güvenipte yol gidip gaz basma..

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bilirsin bir takım alman iyi olur ama durumlara birşey diyemem...balansta tutmaz o...
benden söylemesi güvenme o lastiğe...

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmeden mi yol yaptın patlak lastikle. keşke şu 15 liraya satılan geçici köpük tüplerden bulundursaydın.
lastiğin teli kırlımaktan ziyade yamulmuştur. bir sakıncası yok bence eğer 120 km hızın üstünde gitmezsen. ama lastik balans tutmaz ve hızlı giderken titreme yapar ve sakıncalı , eğer bu lastik önde ise arkaya tak öyle kullan.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle en ucuzundan bile olsa al taktır bi tane lastik. Canından önemli değil.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
120 gayet fazla bir hız güvensiz lastikler için. Şahsi kanaatim maksimum 90 kilometre hızın aşılmamasıdır.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım Dunlop marka, ne çektim bu lastiklerden ya. 2011 model lastik olmasına rağmen kenarlardan kılcal çizikler oluştu 2013 yılında. Lastiğin yere bastığı yerler yarık gibiydi adeta. Ustalar bu lastikle tuvalete bile gidilmez dedi, değiştirdim...

Lakin değiştirmeden 2 gün önce yağmurlu bir havada sola dönerken kavşağın çıkıntısını görmeyerek hafifçe kaldırıma çıkıp indim. Araçtan inip baktığımda lastik yerdeydi. Yani en ufak bi kaldırıma çıkmada patladı gitti... Bidaha DUNLOP lastiği tanesi 50 liradan verseler takmam...

Geçmiş olsun size, bence acilen değiştirin ve bidaha Dunlop markasına hiç bulaşmayın..