by hoştempo cyclone arayüz tema,wallpaper

mehmet1975

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: by hoştempo cyclone arayüz tema,wallpaper

Selam kardesim cyclone bende kullanıyom chevrolet cruze icin tema nerden bulurum forumdan sizi takip ediyom  ben bulamadim yardimci olursan sevinirim

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hostempo link' Alıntı:
sizin daha önce skins sayısını arttırma konusu vardı,ordan öğrendim sayenizde.tema sayısını 8 e kadar çoğalttım, zaten daha fazlasını almıyor çünkü yer yok diyor.9 u denedim almadı.kendi aracımda ben öyle kullanıyorum.hatta kendimce butonlar vs. değiştirdim.herkesin tema kullanma şeklini bilmediğimden sadece duvar kağıtılarını paylaşıyorum.
önce kendinize bir tane ana tema yapıp bunu config dosyasındaki kodlamalardan default tema olarak değiştirip diğer temalarınzı ayrı ayrı isimlerde ve sadece farklı olan resimleri kullanıp ortak dosyaları kopyalamadan ,tekrar tekrar atmadan sadece değiştirdiğiniz resimleri koyarak tema yaparsanız istediğiniz kadar atabilirsiniz...

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
önce kendinize bir tane ana tema yapıp bunu config dosyasındaki kodlamalardan default tema olarak değiştirip diğer temalarınzı ayrı ayrı isimlerde ve sadece farklı olan resimleri kullanıp ortak dosyaları kopyalamadan ,tekrar tekrar atmadan sadece değiştirdiğiniz resimleri koyarak tema yaparsanız istediğiniz kadar atabilirsiniz...
BUNU NASIL YAPARIZ ADIM ADIM YAZABİLİR MİSİNİZ?ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba, temalar için tekrar teşekkürler. Ancak alt tarafta Navi, Müzik vs. yazılarının olduğu bölümler bende siyah arka plana sahip olduğundan temalar üzerindeki şeffaf butonlaın bir fonksiyonu olmuyor. Bu durumu nasıl ayarlayabilirim? Ek olarak, kırmızı temalarlar sanırım beyaz yazı kullanmak daha iyi olacak, bunu da nasıl yapabileceğimi merak ediyorum.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

revisor link' Alıntı:
Merhaba, temalar için tekrar teşekkürler. Ancak alt tarafta Navi, Müzik vs. yazılarının olduğu bölümler bende siyah arka plana sahip olduğundan temalar üzerindeki şeffaf butonlaın bir fonksiyonu olmuyor. Bu durumu nasıl ayarlayabilirim? Ek olarak, kırmızı temalarlar sanırım beyaz yazı kullanmak daha iyi olacak, bunu da nasıl yapabileceğimi merak ediyorum.

colortable.png

yukarıda paylaştığım resmi COLOR_TABLE.bmp olarak kopyalayıp kırmızı temalı skin dosyasının içine yapıştırın oradada aynı isimde bir resim var onun la yer değiştirmesine izin verin bütün yazılar beyaz olacak..

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revisor link' Alıntı:
yazıların beyaz yapılma işlemini ulaş kardeşim anlatmış.gelelim şeffaf buton yapmayı anlatayım.aşağıdaki linke tıkla ve oradaki rar dosyası içindeki MAGR_BTN_1 2 3 4 DİYE 4 TANE bmp uzantılı pembe resim var.bu resimleri kullandığınız skins dosyası içine atınız, butonlarınız artık şeffaf.
.[/b]

Dosyaları İndirmek için Tıklayınız!!!

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rar şifreli kardeşim...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
rar şifreli kardeşim...
rar şifresi

opelsizasla.com

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doğruya rar şifreliydi.bağlantıyı kopyala yapıştır yaptım.tabi rar şifresini de unuttuk 032questn