calibranın kötü yanları nelerdir

fikretkapti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar calibranın olumsuz yönlerini varsa tabii öğrenmeye çalışıyorum.daha öncede aynı başlığı atmıştım fakat dosya kilitli görünüyor birtürlü yorumları okuyamıyorum.tekrar denemekte fayda var diye aynı konuyu tekrar açmak istedim.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kötü yanı yok ki..sadece park ederken bazen burnunu kestiremiyorsun.aracın arkası sanıldığının aksine çok geniş

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi Calibra ?
V6
1.8
2.0
2.0 t?
.....?

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya skyeye fabrikasyon eminim ki yok

http://www.calibraclub.com/

bu siteye girin solda calibra yazısına basın görün sonra da bg sini

boyle bisuru cali sitesi var

kardeş senin dediğin sonradan 1.8 e döndürme falandır

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra ve bu tür araçlar herşeyden önce gönül işidir.Biniciside meraklısıda eksisini görmez-önemsemez.

Herşeyden evvel akıcı ve imrendiren bakışları toplayan bir tasarım.Rakiplerine göre en dayanıklı ve tutumlu motorlara sahip.
ağırlıktan dolayı hoppa bir araba değil ve yolda tutuyor frende.
hırpalamadan biniyorsanız ve temiz-bakımlı da bir araç i,se büyük bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum.İmrendirerek baktıran bu güzel piyasada çok olmadığı için özellikle dış mekanik parçalarda pahalı-zor bulunan kalemler olabiliyor.zaten meraklısı olunca parçayıda nerede bulabileceğini az-çok biliyorsun ama tampon-far-çamurluk kapı gibi parçalar bulunsada pahalı olabiliyor.Eğer Turbo versiyon ise Turboya has arka aktarım ve F28 şanzıman sistemini iyice kontrol ettirmek lazım.Motor konusunda ise astra-vectra-kadett ile aynı motorlar olduğu için pek sorun yok.
Ama herşeyden önce ve sonra KEYFİNE DEĞER :)
Calibra binicisi olmadan bu kadar izlenim aktarabildim.yanlışım varsa Calibra sahibi arkadaşlar düzeltsinler.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
respect emreye aynen katılıyorum...........keyfe keder problemler bende de var far falan...ama millet hasta sevgilime:D :D opelin efsanevi bi üretimi haliyle gurur duyuyosun binince. eğer param az diyosan sfi al
turbo olmayandan hem daha bol parçası vardır hem de motor aynen vectra problem olmaz oburunde sayısız difransiyel körüğü efendim turbo paliymiş bimnemne....hem sfi daha bol bulunur hem daha da az yakar

1.5 lt benzin farkı var 100 km başına..:D

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0t 4x4 kullanmışlığım war subaru ayarında bi makina tavsiye ederim: )