Cam filmi tavsiyesi

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar gecen hafta opel astra j 1.3 edition aracimi tesli aldim ve cam filmi istiyorum ancak 200 300 liralar vermek istemiyorum cunku heves kullanip sokecegimden eminim :) O yuzden internette aradim hepsiburadadan bir kac urun buldum 2 farkli koyulukta tanesi 10 lira toplamda 20 lira veriyosun ancak bunlarda sknti cikarmi cami falan cizmesin sonra :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam filmi tavsiyesi

sökmesi problem olabilir belki konuya cok hakim değilim zarar verme konusunda ama yaptıracaksanızda sökeceksenizde bence işin ehli kişiler olmalı.bilhassa sökerken arka cam resistansı açısından.ayrıca ben rahatlığına öyle alıştım ki sizde alışacak ve keşke baştan kalitelisini yaptırsaymışım diyeceksiniz.tabiki bu benim şahsi fikrim :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadasim 250-300 vermiyeceksen hic yaptirma bence bunun alti rakamlara yaptirdigin filmden hayir gelmez. Hem araci mahvedersin hemde gece disariyi goremezsin hic yaptirma daha iyi.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Arkadasim 250-300 vermiyeceksen hic yaptirma bence bunun alti rakamlara yaptirdigin filmden hayir gelmez. Hem araci mahvedersin hemde gece disariyi goremezsin hic yaptirma daha iyi.

+1

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam filmi öyle çok heveslikde, sökülecekde birşey değil bence. Hem insanların en azından yan camlardan bakışları azalıyor net göremiyorlar içeriyi hem güneşin o yakıcılığını alıyor ben bu kadar olcağını tahmin edemezdim şöför camım açıkken yüzüm yanıyor resmen camı kapatınca kendime geliyorum yani cam filmi ihtiyaç. Yapmışken kalitelisini yaptırın ayrıca diğer bir konu o 20 30 liralıklarada işçilik ödiyeceksiniz kendiniz takamazsınız hava yapar atma yapar o verceğiniz parayıda biriktirin 3m llumar orta tonda bir film yaptırın derim size hem arabayı şık gösterir hem sizi maddi manevi rahatlatır ilerliyen dönemlerde.

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araçta arkalarda en koyusu var önde ise orta koyulukta.Filmin kalitesi mutlaka önemli ama yapılan işçilik çok daha önemli.Camın temiz olmasına çok dikkat etmelisin yoksa bir hafta sonra söker tekrar çektirirsin benim gibi :) Bu namussuz öyle rahat birşey ki 200 300 liraya kıyıp bu işe girdiğine değer  okkk

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:
Arkadaslar gecen hafta opel astra j 1.3 edition aracimi tesli aldim ve cam filmi istiyorum ancak 200 300 liralar vermek istemiyorum cunku heves kullanip sokecegimden eminim :) O yuzden internette aradim hepsiburadadan bir kac urun buldum 2 farkli koyulukta tanesi 10 lira toplamda 20 lira veriyosun ancak bunlarda sknti cikarmi cami falan cizmesin sonra :)

dostum llumar, 3m, solarguard, solarmaster.. ilk tercihim kesinlikle llumar atr serisi....

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracimi teslim alirken 550 lira verip Llumar yaptirdim. Tavsiye ederim. Sökerken tek parca halinda geliyor:)

Almanya Tüv, yaktin beni:)

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Llumar atc35 1 numara var benim araçta tavsiye ederim iç döşemeler siyah olduğundan koyuluğu yeterli geliyor bana 

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende istiyorum fakat ceza yedikten sonra söktürmek insana koyuyor valla.o kadar para ver sonra cezayı öde sonra da söktür. battle_Teroriste