Cam filmi tavsiyesi

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam filmi tavsiyesi

BÜLENT link' Alıntı:
Arkadasim 250-300 vermiyeceksen hic yaptirma bence bunun alti rakamlara yaptirdigin filmden hayir gelmez. Hem araci mahvedersin hemde gece disariyi goremezsin hic yaptirma daha iyi.

Ben görüyorum gece dışarıyı.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yorumlara baktimda gece disari gorebiliyosun skinti cikmiyo falan yazmislar kafam karisti hicmi yaptirmasam acaba :s

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:
Yorumlara baktimda gece disari gorebiliyosun skinti cikmiyo falan yazmislar kafam karisti hicmi yaptirmasam acaba :s
Eee arada bi tane numune cikiyo iste (DERSİMLİ )
Ya kaliteli
Yada hiç yaptirma.
Biri rayban gunes gozlugu digeri işporta mali gibi dusun.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Eee arada bi tane numune cikiyo iste (DERSİMLİ )
Ya kaliteli
Yada hiç yaptirma.
Biri rayban gunes gozlugu digeri işporta mali gibi dusun.

Sonuna gülücük koymayı unutmuşum arkadaşlar kusura bakmayın, görebiliyorum evet camı indirerek.  005hihih

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazın o sıcağında arabanıza geldiğinizde arabanın içinin sıcaktan yanmamış olması hafif bir klima gücüyle aracın içinin yayla gibi olmasını istiyorsanız cam filmi şart  ;)

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:

֖nlere çok ağır bi film çekmeni tavsiye etmem.üç dezavantajı var önlere koyu çekmenin (bana göre).Birincisi gündüz ön yolcu ve şoför camı çok koyu olduğunda ön cam ayna gibi oluyor güneşin etkisi ile konsol cama yansıyor rahatsız ediyor.İkincisi herhangi bir polis cevirmesinde çok göze batıyor ve cezadan kaçma şansın azalıyor.üçüncüsü ve en önemlisi bana göre gece sürüşlerinde sadece arkadan gelen farı görebiliyosun yan aynalardan.Arkanda duran veya yandan geçen yayayı,bisikleti,farı sönmüş motorsikletleri göremiyorsun.Sırf bu üçüncü sebepten dolayı ön kapı camlarındaki filmi söktürüp Auto wax'ta daha açık renk film çektirdim.şimdi çok rahatım dışardan yine görüntüyü kırıyor fakat içerden fark edilmiyor bile film olduğu.Arkalar sürüşü çok etkilemiyor ama ön kapı camları gerek sağa sola dönüşlerde gerekse aynalardan arkayı kontrol etmende çok engel teşkil ediyor.Deneyimlerim bu şekilde sonradan pişman olmanı istemem  bravoo

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 2 numara dandik film var aracın içi neredeyse hiç gözükmüyor 2 yıldır Allaha şükür enterasan bir polise çatmadım yada çok şanslıyım. bence aracınızın rengine göre 2 numara bir film kullanabilirsiniz.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:
Arkadaslar gecen hafta opel astra j 1.3 edition aracimi tesli aldim ve cam filmi istiyorum ancak 200 300 liralar vermek istemiyorum cunku heves kullanip sokecegimden eminim :) O yuzden internette aradim hepsiburadadan bir kac urun buldum 2 farkli koyulukta tanesi 10 lira toplamda 20 lira veriyosun ancak bunlarda sknti cikarmi cami falan cizmesin sonra :)
finished kardeşim o 20 30 lıralık fılmler hıc yakışırmı bızım  makinelere vallahı arkandan sonra söver sana araba benı mahvettın dıye  hadı fılmı gectım  yazık edersın o guzelım astraya  general_non_non

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

20, 30 liraya dandik bulamazsınız zaten 50 tl. aşşağı yok, eğer marka bir yerde yaptırmayacaksanız hiç yaptırmayın ben söktüreceğim aracın muayenesini bekliyorum.