Cam Filmi Uygulama Örnekleri

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce 2 aracıma ve şu an kullandığım astraya cam filmi çektirdim, 3 filmi de farklı zamanlarda farklı bayilerde ve farklı araçlara çekildiğinden biraz tecrübeli sayılırım, Markaya takılmayın, 3M veya Llumar kaliteleri aynı asıl önemli olan işçiliktir.Filmler zaten ucuz şeyler internetten sizde alıp yaptırabilirsiniz.Şu an benim astra da global marka film var, yanı markasız diyebiliriz. 15 yıldır bu işi yapan birisie yaptırdım, çok da kaliteli oldu memnunum. 400tl

Numara konusuna gelince , 1 numara en açık olanıdır, dışardan bakılınca içeride kişi kolay seçilir kadın mı erkek mi belli olur yüzü görünür, 2 numara dışarıdan bakınca içieride biri olduğu belli olur ama erkek mi kadın mı yüzü seçilmez. 3 numara hiç belli olmaz içerisi görünmez. 3 numarayı kesinlikle tavsiye etmiyorum çok dikkat çekiyor polis çevirir. 3 numarada gece araç kullanırken dışarıyıda göremezsiniz. bence en ideali 2 numaradır.Sizin film çektirme amacınız eğer güneş ışınları ise 1 numara da yeter, Medya galeride benim aracımı görebilirsiniz. önler arkalar 2 numara.

Bir önceki aracım Opel Corsa , önler 1 arkalar 2 numara 3M filmi ve opel bayisinde yapıldı 4 sene önce 250 TL vermiştim.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Ekli dosyayı görüntüle 1188

Ekli dosyayı görüntüle 1189

Ekli dosyayı görüntüle 1189

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hasip ve mskirca

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resim ekledim ama görünmüyor.

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
IMAG0079_1.jpg

• Beğen
Tepkiler: mskirca

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön ve arkaları aynı koyulukta yaptırmaya karar verdim resmi görünce

• Beğen
Tepkiler: u.uçar

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende dün cam filmi yaptırdım. ön hariç tüm camlara. Gece geri görüşü, sürüş güvenliği, park manevrası vs. engellemesin diye 1 numara yaptırdım .Gayet memnun oldum normal camlardan 1-2 ton kadar koyu olu .Önceki aracımda da 1 numara film yaptırmıştım .Fotoları paylaşırım.

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: u.uçar