Cana gelmedi araç pert..

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karnımdan girince serefsiz ne oldugunu anlamadim araba 2 tur dondu o tekerlek ordan nasil koptu ? Cumadan ciktim eve gidiyordum allah korudu hizim 60 civariydi bilemedin tas catlasa 65 kenerin herseyim takiliydi hic birsey olmadi ucuz atlattik..

Yilsev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Cana gelmedi araç pert..

Büyük geçmiş olsun hocam, dediğin gibi mala gelen cana gelmesin.

Geçtiğimiz haftalarda diliskelesi mevkiinde olan bir kazada ortaokul arkadaşımızı kaybettik, arabasında annesi babası eşi ve 2 çocuğu vardı, büyük çocuğu erkek 7 yaşında onun da beyin ölümü gerçekleşti ve fişini çekmek zorunda kaldılar, babası da yoğun bakımda hala durumu kritik.

Böyle şeyleri görünce emaneten yaşadığımızı anlıyorum tekrar. Mal gitsin, yerine koyulur hatta daha iyileri de alınır. Cana bir şey olmasın yeter ki.

Tekrar geçmiş olsun.

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, burnun kanayacağına araba pert olsun daha iyi. Kasko, sigorta halleder.

Yapılan kazaya göre araba büyük hasar almış ama içindekileri de korumuş.

emir79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam çok çok geçmiş olsun, süratlimiydiniz?

garbis1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, sürat düşük bile olsa, ilk darbe alınan yer denge açısından hassas olduğu için fena savrulmuşsunuz. Yanlzı zemin düz asfalt olmasına rağmen tekerlek ve süspansiyon aksamının dağılması sağlamlık anlamında soru işareti

Fiköze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetyr' Alıntı:
Karnımdan girince serefsiz ne oldugunu anlamadim araba 2 tur dondu o tekerlek ordan nasil koptu ? Cumadan ciktim eve gidiyordum allah korudu hizim 60 civariydi bilemedin tas catlasa 65 kenerin herseyim takiliydi hic birsey olmadi ucuz atlattik..

Allah sizleri korumuş. Çok geçmiş olsun.

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sagolun arkadaslar, aracta tektim biraz hiz vardi fazla degildi 60-65 civari filan arac darbeyi sol arka yandan alip savrulunca sag teker ve canurlugu  park halindeki transite vurdu tekerin kopmasina cok sasirdim aslinda ben inerken park halindekine vurdugumuda gormedim anlayamadim o sokla sonradan anladim neyse ya cana gelmesin opise cektik arabayi expert pazartesi gelip bakcak servistekiler pert diyor kesin 6 hava yastigi 3 kapi 2 camurluk aks şaside egrilik varsa arka camlar isi uzun servistekiler pert dedi iste kasko degeri 50.000 di 2013 model insallah gonlumuz pert olmasindan yana

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Çarpma anında teker torsiyon çubuğuna bağlandığı noktadan kırılmış galiba. Kavşağa kontrollü girmek yerine "boş gibi duruyor bi gireyim olmadı gelen varsa o durur" diye girdiklerinden kavşak kazaları çok fazla. Mecbur kasisle dolduruyorlar her yeri sonra

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen ben geriden gordum onu heralde hayvanlik yapip tepeme cikmaz dedim 1 saniyelik yandan bi vurdu otura kaldim icinde frenede basamadim sucunu kabul etti tabi sinirle indim aractan oteki kapidan sovdum filan aracta 3 kisilermis kimse ortada yok sinradan ortaya cijti kardesim ben suruyodum sen evraklarini hazirla suclu benim diye tutanak tuttuk hallettik %100 suçlu yani ana yola kontrolsuz cikip vuruyor

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pert olmama şansı yok o arabanın, paranızı alırsınız.