Carbon Cleaan Yakıt Katkı Maddesi için Öneriniz

freetosun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım için yakıt katkı maddesi hangi markayı önerirsiniz? Hepsiburada satılan ürünler yeterli mdir acaba? mİSAL

http://www.hepsiburada.com/Liste/ca...s.aspx?productId=otctn114018&categoryId=26005

dikakt edilmsi gereken hususlarda aydınaltırsanız sevinrim.Daha önce benzer konu açıldıysa affola pek zmanım yok şuan entry geçmişine göz atamadım.Bis abit kon vardı ama ordada mekanik olan carbon clean dan bahsediyodu. Saygılarımla

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
würth ü duydum ve kullandım ama bu ürün hakkında bir şey diyemeyeceğim..yalnız yakıt deposuna değilde direkt motora uygulanan carbon clean işlemlerinde bu markanın kullanıldığını bazı bosch car servislerde görmüştüm...bu sanırım depoya karıştırılan ürün..

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En son adını hatırlamadığım katkı maddesini depoya boşaltığımda arıza ışığı yanmıştı yaklaşık 3 4 ay arıza ışığım sönmemişti.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
markası belli olmayan yakıt katkıları aracınızın katalitik konvertörüne zarar verir

evet carbon clean farklı bir uygulama arkadaş yakıt katkısı tavsiyesi istemiş..carbon clean kadar etkisi olmasada yakıt katkıları aracın yakıt sistemindeki karbon birikimlerini engellemek temizlemek için kullanılır