CD 400 Radyo Çekim Gücü

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda cd 400 var ve Ankara Çankaya'da oturuyorum. Favori listelerinin tamamını doldurdum, tüm radyoları deniyorum fakat hep cızırtılı ve kalitesiz ses alıyorum. Geçen arkadaşın Polo'suna bindim fark bariz belli oluyor. Bu radyo antenine modifye yapıp güçlendirebilme imkanımız var mıdır?

cekY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 Radyo Çekim Gücü

Güçlendirmesini bilmiyorum da benzeri sorunu yaşıyorum. Toyota Hilux aracımda cızırtısız sorunsuz dinleyebildiğim radyo kanallarını, Opel'de dinleyemiyorum/cızırtılı dinliyorum.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Katılıyorum cd400 çok kalitesiz antene sahip.. takipteyim bir çözüm bulursanız :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar olay anten degil kullanmis oldgumuz cd 400 sisteminin cekim kalitesinden

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anten arka camda zaten aracın. Bunu güçlendirme olur mu olursa nasıl olur bilemem yapan olursa görürüz bizde :) Gerçi çoğu radyoyu sıkıntısız dinliyorum ama fazlası göz çıkarmaz :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Çözüm multimedya sistemde. Orijinal sistemin fm tuneri berbat çekim ve ses kalitesine sahip. Multimedya ile birlikte radyo inanılmaz değişiyor.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Çözüm multimedya sistemde. Orijinal sistemin fm tuneri berbat çekim ve ses kalitesine sahip. Multimedya ile birlikte radyo inanılmaz değişiyor.

Abi multimedya sistemine cidden ihtiyacım yok, tüm işimi telefonla görüyorum zaten :). Bunun bi yolu olması lazım yarın servise gidip sorucam, böyle bir çekim olamaz ya Ankara'nın göbeğinde hiç bir radyo net çekmez mi.