CD 500 Kendi Kendine Açılıp Kapanma Sorunu

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  Aracımda son 1 haftadır şöyle bir sorun oluştu : Yolculuk esnasında sık sık CD 500 kendi kendini kapatıp,birkaç saniye sonra açıyor..Bazen kapatıp açınca kendi kendine usb bellekteki şarkılara geçiyor,radyodan..
  Bu tarz bir sorun yaşayan veya sebebini bilen var mı?

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 500 Kendi Kendine Açılıp Kapanma Sorunu

Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar. Her zaman radyo dinlerken mi oluyor bu, yoksa navigasyon veya telefon modu gibi başka modlar açıkken de oluyor mu?

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opelsizasla elektronik sorun merkezinden bildiriyorum, evet ben de oldu ! Önce devir göstergesi arızası, yazılım güncelleme sonrası da cruse control arızası ile karşılaştım. Cruse control için servise gitmeden önce CD 500 kendi kendine kapandı, sonra kendiliğinden açıldı, ekrandaki tüm göstergeler "0"'ı gösterdi (tarih 00/00/00 gibi), USB'den çaldığı halde radyoyu gösteriyordu. Sonra birden bire düzeldi, bu dediklerim birkaç saniye içerisinde gerçekleşti. Cruse control için servise gidip döndükten sonra da (yaklaşık 3 gündür) tekrar arıza vermedi. Bence bu arabaların CPU'su RAM'ı işletim sistemi herneyse yetersiz. Sürekli bir elektronik "arıza-cık" veriyorlar. Artık çok üstünde durmuyorum. Umarım garanti bitince sorun olmaz...

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CD 500 kendine geldi galiba.. :) Bugün 450km yol yaptım..bir sorun çıkarmadı..maşallah diyeyim bari..