Cift muhurlu app plakaya ceza yedim

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cift muhurlu app plakaya ceza yedim

jetxjet link' Alıntı:
Iyi aksamlar
Gecen gun cift muhurlu app plakaya ceza yedim.memur bu plakanin her yeri muhurde olsa bunlar yasak dedi ve ceza kesti.
bilgisi olan arkadas var mi acaba yardimci olabilecek.
Geçmiş olsun Syn jetxjet

Tnrylsl link' Alıntı:
bende cam filminden arabayı bağlattım yapıcak hiç bişey yok valla işlerine nasıl geliyosa
Geçmiş olsun Syn Tnrylsl, 2. çevirmeyemi girdiniz yoksa ilk çevirmedemi aracınızı bağladılar?

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadasimiz iyi yirtmis uyuz memura denk gelse mesala app plaka icin evrakta sahtecilikten mahkemeye kdar gidio is mahkemeye cikiorsunuz 400tl ceza yiyorsunuz bi ton is aliorsunuz kisaca :) ama nediyoruz inadina app ;)

jetxjet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özer link' Alıntı:
Arkadasimiz iyi yirtmis uyuz memura denk gelse mesala app plaka icin evrakta sahtecilikten mahkemeye kdar gidio is mahkemeye cikiorsunuz 400tl ceza yiyorsunuz bi ton is aliorsunuz kisaca :) ama nediyoruz inadina app ;)

Ben isin bu kismini anlayamiyorum.
Sizin dediginiz sakin sadece su plaka gibi yani tescilsiz muhursuz gizli tr hologramlar olmayan plakalar icin gecerli degil mi?
benim kullandigim plaka emniyetin verdiginden tek farki yazi stili daha estetik.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jetxjet link' Alıntı:
Ben isin bu kismini anlayamiyorum.
Sizin dediginiz sakin sadece su plaka gibi yani tescilsiz muhursuz gizli tr hologramlar olmayan plakalar icin gecerli degil mi?
benim kullandigim plaka emniyetin verdiginden tek farki yazi stili daha estetik.
Simdiki app plakalarin hepsinde bu saydiklariniz mevcut birtek muhur disinda. Adamlarin takma noktasinzaten bu muhursuz oldugu icin.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

jetxjet link' Alıntı:
İstanbul u ornek gosteriyorsaniz dikkat ederseniz +10-15 senelik araclara dikkat edin gneli 3 harfli.zaten daha eski arabalarin cogu 3 harfli.suanda herkese siradan 2 harf 4 rakam veya cok nadir 2 harf 3 rakam veriliyor.bunun sebbide devletin plaka islerinden asiri derecede para kazanmasi var.siz sallamasyon 3 harfli 34 XXX 01 diye her hangi bir plaka isteseniz harflere gore bagis miktari ise giriyor.

simdi farkli farkli app denilen yazi stilleri oldugu icin bazilari ic ice girmis oluyo tikis tikis benim plakam BESIKTAS baski internetten daha net bakabilirsiniz.besiktas baski da hepsinin arasi orjinal bosluk gibi fakat harfler daha okunakli basilmis zaten biliyorsunuzdur.
Aynen  045thumbsup

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Geçmiş olsun arkadaşım..

O cezadan bende yemek üzereydim ama orjinalleri yanımda olduğundan es geçti, sadece cam filminden yazdı paşa paşa ödedim :)

jetxjet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
Simdiki app plakalarin hepsinde bu saydiklariniz mevcut birtek muhur disinda. Adamlarin takma noktasinzaten bu muhursuz oldugu icin.

Isin komik trafi bende  hem cemiyet hem emniyet muhuru var :)
Noksan yok yani :)

jetxjet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
Geçmiş olsun arkadaşım..

O cezadan bende yemek üzereydim ama orjinalleri yanımda olduğundan es geçti, sadece cam filminden yazdı paşa paşa ödedim :)

Filmleri sokturdunuz mu

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

jetxjet link' Alıntı:
Filmleri sokturdunuz mu

Hayır henüz söktürmedim..
Zaten ceza yemeden önce de serviste garanti kapsamından değiştiricektim filmleri, bu da bahane oldu.. :)
Serviste söktürür gider trafiğe ceza kaydını sildiririm, tekrar servise gelir yenilerini taktırırm :) Şimdiki planım bu..

jetxjet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
Hayır henüz söktürmedim..
Zaten ceza yemeden önce de serviste garanti kapsamından değiştiricektim filmleri, bu da bahane oldu.. :)
Serviste söktürür gider trafiğe ceza kaydını sildiririm, tekrar servise gelir yenilerini taktırırm :) Şimdiki planım bu..

Iyi denk gelmis ayrica bir trafik memuru tanidik varsa o da halleder kolaylikla