Çıkma Sandık Motor Hakkında

Lastdeath38

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Umarım bize gelen motor sağlıklıdır bu iş tamamen şansa döndü desene o zaman hiç mi tutulacagimiz bir dal yok :)
Malesef yurt dışını görsen 2 3 ay evvel bakım yapıyorduk mercedes geldi yurt dışı adam yağ soruyor yağa 250 dedik idi 6 7 litrede alıyor e200 sıralı 6 filan yağ diyor çok ucuz dedim orada ne kadar 250 euro dedi dedim aynı 🤣 adam bakım düşünüyorum da dedi ee dedim kmsi geldimi 30 40 binde bir değişim yapıyoruz dedi dedim abi o yağ o kadar gidermi dizel daha birde yağ kalmamıştır filan düşün yani adamlar bakım yapan sadece yağı değişiyor 30 40 bin Km De adam değişmedi 😂

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sakin kafayla bir daha düşün bu olayı bence.
Çünkü pek mantıklı değil bu yapmak istediklerin

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Üst kapak contasini değiştireceğiz zaten sıfır conta takacağım gelen motora değiştirirken bir takım şey gün yüzüne çıkar diye düşünüyorum
Ustana güveniyorssan kendi motorunu sıfırla bence ikincisi aldığın çıkma motora fatura kestirip ruhsata işletebilecek misin

• Beğen

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hocam krank,piston, subap takımı, kam mili ,iticiler,conta takımları,gömlekler bunların hepsinin bitmesi için aracin 600 bini devirmesi gerekir.sizin arac kac binde ki çıkma motor düşünüyorsunuz.ayrıca 6 bin liraya alınan motor sizinkinden daha kötüdür emin olun.bence başka bir ustadan daha fikir alın ve bence yavaş yavaş butce ne göre yaptir ama kendi motorunu yaptir derim.tabi tercih senin

• Beğen

Lastdeath38

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Hocam krank,piston, subap takımı, kam mili ,iticiler,conta takımları,gömlekler bunların hepsinin bitmesi için aracin 600 bini devirmesi gerekir.sizin arac kac binde ki çıkma motor düşünüyorsunuz.ayrıca 6 bin liraya alınan motor sizinkinden daha kötüdür emin olun.bence başka bir ustadan daha fikir alın ve bence yavaş yavaş butce ne göre yaptir ama kendi motorunu yaptir derim.tabi tercih senin
Başkan aracım 317 bin km deydi tabi dusurmedilerse daha önceki sahipleri motoru yaptırmayı düşündük fakat rektefiye bile olacak durumda değildi eğilme çürükler vs vardı kaynak bile tutacak durumda değildi zaten yağ kaçağı vardı uzun sürede yağsız susuz kullanılmış araç hor binilmis

Lastdeath38

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Ustana güveniyorssan kendi motorunu sıfırla bence ikincisi aldığın çıkma motora fatura kestirip ruhsata işletebilecek misin
Ruhsatta bir problem yasamiyacagim garanti edildi ustam referansı olan biri

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Buranın sahibi olan Yalçın Kıruç beye ulaşırsan sana yardımcı olmaya çalışacaktır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gruba üye kaydını yaptım.

Lastdeath38

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et