civicten sonra mercedes:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: civicten sonra mercedes:)

REC link' Alıntı:
''Bu araçtan sonra Mercedes'' diyenlerin %99'u Mercedes'e binmemiştir ve;

bir gün bu kişilere Mercedes nasip olduğunda hiç ''Bundan önce filan araçtı'' demediklerini ilk farkettiklerinde söyledikleri sözün saçmalığını yine ilk kendileri anlarlar.

Yaklaşık 20 yıldır görüştüğüm önceden Opel kullanmış Mercedes sahiplerine göre Opel "taş gibi sağlam" araçları olan bir firma ve hiçbiri de Mercedes e geçtikten sonra bile Opel i anlatırken alay etmiyor, bu durum da Opel i merak etmeme neden olmuştur hep..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adam arabasını biraz fazla sevmiş.yoksa civic nere mercedes nere..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
neye göre ne için  ,bundan sonra beni ........ tatmin eder  ,bu cümle kişinin ihtiyaçlarına ve ön görüsüne göre değişir misal ben parasal olarak yeterli doygunlukta olsam günlük kullanıma dahi muscle car alırım ki o araçların hiç bir lüksü yok ama ihtiyaç ve arzu kişiye göre değişir(bu arzumdanda anlaşılacağı  gibi astra bende tüketim çılgınlığı yarattı :D )

İflah olmayız biz. Bir Doğan çıktı 1.3 isterim diyen. O da satış temsilcisi kardeşin empozesi yüzünden buhranlarda. 005hihih
Halbulki 30 lt yakar deselerdi zevkle şevkle biniyordu şimdi, yarısını yakmıyorum diye. :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
İflah olmayız biz. Bir Doğan çıktı 1.3 isterim diyen. O da satış temsilcisi kardeşin empozesi yüzünden buhranlarda. 005hihih
Halbulki 30 lt yakar deselerdi zevkle şevkle biniyordu şimdi, yarısını yakmıyorum diye. :D
:D :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Active Select darbesinden sonra hala araba istiyor olduğum için gurur duyuyorum kendimle. Yani o kadar savurgan bir insanım ki böyle bir şanzımandan sonra 21 vites Shimano vitesli bir bisiklet arzulamıyorum, hala yakıt tüketen birşey alacak gücüm kalmış. Eskiden ne mal varlığı varmış bende. (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:

:D

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Yaklaşık 20 yıldır görüştüğüm önceden Opel kullanmış Mercedes sahiplerine göre Opel "taş gibi sağlam" araçları olan bir firma ve hiçbiri de Mercedes e geçtikten sonra bile Opel i anlatırken alay etmiyor, bu durum da Opel i merak etmeme neden olmuştur hep..

Aynen oyle Tolga... 045thumbsup

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu hortlatmis olacağım ama bugün bir arkadaşım 2014 model civic aldı. Aracına bakmamı ve degerlendirmemi istedi.  Daha doğrusu ben öyle düşündüm, muhtemelen arkadaşım civici ovmemi bekledi. Ben de gerçek degerlebdirmelerimi söyledim,  zaten astra almadan önce civici çok iyi incelemistim. Bir kere gösterge panelinin görünümü bence çok başarılı, bizimki gibi kırmızı dan ibaret değil.  ֜ç boyutlu ve derinlik hissi veriyor ve rengarenk,  ben o zaman da begenmistim. Kokpit rengi krem, bu da bizde olmayan ve olmasini isteyecegim bir özellik. Aklımda kalan bunun haricindeki diğer tüm durumlarda bence astra önde.  Plastik malzeme kalitesi kesinlikle astranın çok daha iyi. Direksiyon kaplamasi deri dikisi görünümü astranın çok daha iyi. Bu arada civicin en üst versiyonu arkadaşınki premium. Deri karışımı koltuk yok, cosmoda nefis görünüyor parçalı deri koltuklar.  Kapı içleri kaplama malzemeleri ve tuşların ergonomisi, kalitesi astrada daha kaliteli.  Lastikler 16 inch.  Yan aynalarda civic te sinyal var beğeniyorum ama sanırım katlanmiyor. El freni bizimki gibi elektronik değil,  klasik. Donanım olarak yorum yapamıyorum tam bilmiyorum.  Göreceli olmakla beraber önden neyse de arkadan görünümü nu beğenmedim,  oysa bir önceki kasası nefisti. Demem o ki arkadaşım ove ove bitirememis olsa da ben beğenmedim.  Bugün olsa yine gider astra alırdım.  Ne de Kargaya yavrusu şahin görünür demişler.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam krem döşeme çok iyi ferah gösteriyor fakat çok çabuk kirleniyor. Ve düzeltmedilerse döşeme kalitesi çok düşük benimki bir ara dikişlerden söküldüğünde döşemeci söylemişti bunlar böyle malesef diye. Lime lime dağılıyor.
Bir ara arabaya galoş koymayı bile düşünmüştüm kirlenmesin diye. ;-)))