çok çok çok acil çok

xnosx

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help:

arkadaşlar bi tanıdıım nissan kamyonetine sony mp3 çalar 1 takım kompanent 2 tane pioneer oval 250 watt kolon 2 tane de ufak sanırım 320 wat bayağı bi ufak işte 2 tane pioneer bufur ve 5 senelik bir pioneer marka anfi kullanıor şimdi tesisatı sattı o ve anfiyi bana hediye etti benim opel astra aracım var 2000 model pioneer deh-2850mp 4X50 watt mp3 çalarım var hoparlörler de bi değişiklik yoq orjinal ben aracıma 1000 wat bi bufer jbl veya pioneer taktırmak istiyorum bide 2 tane oval hoparlör tanıdıımın dedii şu anfi cok güçsüz eski model bufur u bağlarsın tek dedi ben şimdi 1000 vatlık bufurla 2 tane oval 250 wat kolonu kafaya kodum ne yapmalıyım yardım lütfen :help: :help:

Son düzenleme:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfıyı koycan gıttıgıdıyor gıbı bı sıteye satcan yenısını alcan yada woofer ı baglıcan sırf anfıye zaten gum gum vuruo kabınlerı teybe baglıcan muzıgıde ordan alcan hem daha gusel dınlıcen

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anfinin Modelini Keşke Belirtseydin Pioneerse Son Iki Rakami 00 02 04 24 44 Gibi Sana Bir Fikir Verip Yardimci Olmaya çalişirdim Konu Mesleğimle Alakali Oto Müzik Ve Görüntü Sistemleri Saygilar