çok güzeller değil mi:)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen :) kalitesini siz düşünün artık...En çok duyulan modeller ve çoğu cidden pahalı..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela Jant konusunda BBS'yi tek geçerim özellikle RS :)

09.JPG

Astra'da 5 kollu jantlar daha güzel oluyor bence :)

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evett kalite kokuyor bunlar ama..bunlar çin malı değil o zamann_?

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela Jant konusunda BBS'yi tek geçerim özellikle RS :)

09.JPG

Astra'da 5 kollu jantlar daha güzel oluyor bence :)

damarıma bastın RS leri koyarak :D yanlız çin malı replicaları çıktı bursada bi 131 de gördüm orjinali kadar olmasada yine de güzel duruyolar 1200tl civarı fiyatları

ayrıca yukarıda bi arkadaş jant isimleri saymış ama momo da kalitesini bozup bu corse leri çin de ürettirdi ve pek kalite kalmadı ama eski momolar gerçekten kalitelidir ayrıca gerçek borbetin 2.eli bile 1500-2000liralarda gezerken çin malları 700tl ye düştü:D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten kaliteli jantların sahtesi çıkar...Adam 500 tl ye satılan jantın sahtesini yapsa yine 500 tl ye satacak kim alır ki o zaman değil mi...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
damarıma bastın RS leri koyarak :D yanlız çin malı replicaları çıktı bursada bi 131 de gördüm orjinali kadar olmasada yine de güzel duruyolar 1200tl civarı fiyatları

ayrıca yukarıda bi arkadaş jant isimleri saymış ama momo da kalitesini bozup bu corse leri çin de ürettirdi ve pek kalite kalmadı ama eski momolar gerçekten kalitelidir ayrıca gerçek borbetin 2.eli bile 1500-2000liralarda gezerken çin malları 700tl ye düştü:D

Demek ondan buralarda da RS'li dolaşan bir Şahin var her gördüğümde jantlar arabadan değerli diyordum :D:D

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı paraya çok daha güzel ve kaliteli jant alınabilir çok çakma duruyo bence

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ondan buralarda da RS'li dolaşan bir Şahin var her gördüğümde jantlar arabadan değerli diyordum :D:D

dedigim gibi 1000-1200tl civarı sıfırları şu anda 2gün sonra çin borbetler gibi olur 700-800 lere düşer aslında güzel duruyolar ama orjinal RS in göbegi düz replikaların göbekleri dışa doğru çıkıntılı ama sırf hevesimi almalık düşünmüyo değilim