Combo

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buarada ektopel tamponları çıtaları kapı kollarını boyat şahane duruyo öle bana sorarsan kalitesine emin olduğun bir yerde yaptırırsan problem olacağını sanmam çoğu araçta dökülmediğini gördüm bide buaralar servise gideceğim yedek parça için eğer halen aklındaysa kol dayamayı sorarım uygun olursa haberleşiriz...

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi boyatacağım hatta tamponlarıda boyatacağım ama güvenemiyorum belki taksicilerin yaptırdığı kaplamaları yaptırırım bu arada sitede bir forumda okumuştum İzmirde kol dayama yaptırmışlar 80YTLye soğutucusu fln warmış... araştıracağımmm haberleşiriz bu forumdan...

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaplama yaptırma bence soruştur muhakkak bu işi iyi yapan birisini bulursun boyat derim kol dayaması içinde haberleşiriz....

speeddevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamponlara boya tutmuyor sanırım dökülüyor.. bu arada ben etrafımda hiç 1.7 cdti göremiyorum ya çok merak ediyorum nasıl kaçıyoo :S

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi boyatacağım hatta tamponlarıda boyatacağım ama güvenemiyorum belki taksicilerin yaptırdığı kaplamaları yaptırırım bu arada sitede bir forumda okumuştum İzmirde kol dayama yaptırmışlar 80YTLye soğutucusu fln warmış... araştıracağımmm haberleşiriz bu forumdan...

boyatmasına boyat tamponları ama bildiğim kadarıyla once macunlat ondan sonra boyatırsan orjinal gibi oluyomuş dökülmüyomuş...

benim bi arkadaş aynaları boyattı rüzgar boya denilen boyama yöntemiyle yani direk boyayı sıkıyolar üzerine al sana boyandı diyolar...o zamanla dökülüyo hatta yıkamacıların tazzikli suyuyla bile cıkıyo...

arkadaş tanıdığı bi yere götürdü önce aynalara ince bi macun çektiler sonra boyadılar 2 yılı geçti daha en ufak bi dökülme yok...bence aynı yöntemi tanponlara da uygulat o zaman başın arımaz...ama sen genede bi araştır...belki başka yöntemler de vardır...

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3e göre 1.7ler daha atik birkaç arkadaşa sordum 1.7 bulursan al 1.3 sana hantal gelir dediler. birde 1.7 vardı tanıdıkta ticari biraz dolaştım tabi vectra gibi değil ama fena da değil ama bir gerçek varki combolar çok tatlı....

katana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim combo 1.3 arkadaşlar.ve çoğu gördüğünüz combo nunda 1.3 olmasının sebebi vergiyle alakalı.bende iş amaçlı almıştım.bana kalsa tabiki 1.7 olcaktı.hem iş hem performans:D...ama nasıl olsa turbosu var vergide düşük denildi.bana göre 1.3 ün daha çok seçilmesinin nedeni bu! bir dahaki ay içinde inşallah jant-lastik konusuyla cam filmden sonra işe giriş yapmaya başlıcam...ayrıca combo üzerine ilginin artmasınada sevindim saygılar:)

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla şu comboyu yenileselerde ona kaysak yavaş yavaş yeni corsanın önünün aynısı olacak doğal olarak... şimdiden sabırsızlanıyorum...

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben almadım bekliyorum idare ediyoruz şimdilik yeniler bir gelsin sezonu bir açsınlar bakalım...