Continental Conti Sport 3 Lastiklerimi Takas etmek istiyorum..Yeni ve Cok kalite

megathone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba aracimda Continental Conti Sport3 Performans lastikleri takili ve yeni..Bir arkadasin aklina uyup aldim ve pisman oldum.Tanesi 550 TL 4 adet aldim...Lastikler inailmaz kaliteli ve performansli..Fren mesafesi cok iyi....Ancak ben surat yapmayan biriyim ve daha cok sehir disinda gezyorum haliyle buastiklerin yanak kalinligi 50 oldugu icin yol gurultusu cok aliyor...Aracinda 215/60/r17  yumusak asfalt lastigi olan ve spor lastik arayan varsa takas edebiirim...Izmirdeyim..Lastiginizin degeri hic onemli degil yeter ki yumusak ve sessiz olsun...Ben para falan istemiyorum uzerine

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Continental Conti Sport 3 Lastiklerimi Takas etmek istiyorum..Yeni ve Cok kalite

araç üzerindeki etikette yazan lastik ebatı haricinde lastik kullanmak muayene de problem çıkartmaz mı??

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Continental Conti Sport 3 Lastiklerimi Takas etmek istiyorum..Yeni ve Cok kalite

herhangi bir sorun olmaz..
sadece diş kalınlığı ve yönleri önemli..

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Almış olduğunuz lastiğin bende 5 serisinden var.
Lastiğin hamuru sert olduğundan yol sesini biraz içeriye alabilir ama fren mesafesi, viraj hakimiyeti ve yol tutuşu kesinlike tatmin etmiştir sizi.Gürültünün yanaktan olacağını sanmıyorum.
Yanağa fazla takılmayın.Aracınızı dikkatli kullanıyorsanız problem olmaz.50 yanak bile size yeterli gelecektir.
Ben değiştirmeyin derim ama yine de karar sizin.

megathone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrnaltınsoy kardşim yanıtın için teşekkür ederim.Lastiğin performansı gerçekten çok iyi..Ama dediğin gibi hamuru sert olduğu için tahta gibi sanki.Ben gürültünün yanak ölçüsüyle ilgili olduğunu düşünüyorum.Ama kesin bilgim yok elbette uzman değilim..gürültü sorunum olmasa hiç düşünmem değiştirmeyi ki 4 tanesine 2000 lira para saydım..ucuz lastikler değil.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı Satışlar hocam.

mesut seçkin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı satışlar umarım 17 jant olan biri sizi çabucak bulur.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

megathone link' Alıntı:
hrnaltınsoy kardşim yanıtın için teşekkür ederim.Lastiğin performansı gerçekten çok iyi..Ama dediğin gibi hamuru sert olduğu için tahta gibi sanki.Ben gürültünün yanak ölçüsüyle ilgili olduğunu düşünüyorum.Ama kesin bilgim yok elbette uzman değilim..gürültü sorunum olmasa hiç düşünmem değiştirmeyi ki 4 tanesine 2000 lira para saydım..ucuz lastikler değil.

Zamlar yüzünden çok büyük fiyat farkıyla lastikleri almışsınız.İnşallah takas eden çıkar diyelim.Conti nin almış olduğunuz serisi performansa dayalı bir lastik olduğu için ses konusunda yapacak bişey maalesef yok.
Olur da işiniz yatarsa eğer bu lastikleri kullanmaya devam etmekten başka alternatifiniz yok :)

megathone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olmadi oyle yaparim artik ki kimsenin de gurultu lastik isteyecegini sanmiyorum aslinda..:) sansimi deneyeyim dedim