corsa 2006 problem

ata2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.98 yılından beri çalıştığım şirket vesilesi ile tanıştığım opelin şuan 2 gün önce corsa 1.3 cdti modelini aldım.önceki arabam 93 model corsa 1.2 i idi.Yeni arabamda şu problem var başka sıfır corsayada baktım aynı problem ondada var.Öndeki 4 tane olan havalandırma ızgaralarını kapattığınız zaman fanı hızını 1,2 ,3 veya 4 de getirdiğinizde ızgaranın yanlarından hava kaçırıyor.Benim 93 model corsamda böyle bir hata yoktu.Hatta test için.2002 astra,2006 meriva,97 uno,2005 clio model araçlarındada test ettim fakat böyle bir sorun yok.2002 model ve üstü kullanan arkadaşlarda bu problem varmıdır.Cevaplarını için şimdiden teşekkürler..

saygılar

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu sorun değil sen hava akış yönünü ızgaralara verip ve onlarıda kapatırsan hava muhtemelen bir yerden çıkacak. Bildiğim kadarıylada hava öncam tarafına yöneliyor böyle bir durumda.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ata2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Bence bu sorun değil sen hava akış yönünü ızgaralara verip ve onlarıda kapatırsan hava muhtemelen bir yerden çıkacak. Bildiğim kadarıylada hava öncam tarafına yöneliyor böyle bir durumda.

hayır maalesef bunda yönelmiyor.Dediğim gibi eski aracımda böyle bir problem yoktu.Fakat bunda var.Ön ızgaraları kapadığın an hava ya alta ya cama yada ön ızgaranın yan camlar için olan deliğe yönelmesi lazım ama maalesef yarısı yöneliyorsa yarısı ön ızgaradan çıkıyor.Ve ben hayatta ön ızgaraları kullanmam bu yüzden benim için problem yaratıyor.