Corsa C Sis Farı Fiyatı ve Takılması

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için teşekkürler az çok kafamda bir şey oluştu... sanırım dediğiniz gibi depo marka demişti usta şimdi siz diyince hatırladım... hafta içi taktırabilirim...

Bir de bu gündüz farı şeklinde ledli olanlar var tavsiye ediyor musunuz? yoksa sırıtır mı ? :)

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda 1.3 cdtı 2005 model. bende de tesisat yoktu sonradan çektim.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için teşekkürler az çok kafamda bir şey oluştu... sanırım dediğiniz gibi depo marka demişti usta şimdi siz diyince hatırladım... hafta içi taktırabilirim...

Bir de bu gündüz farı şeklinde ledli olanlar var tavsiye ediyor musunuz? yoksa sırıtır mı ? :)

bence bir arabaya en çok yakışanı orjinali dir yani orjinal görünümlü olsun depo olsun bence

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar için teşekkürler az çok kafamda bir şey oluştu... Sanırım dediğiniz gibi depo marka demişti usta şimdi siz diyince hatırladım... Hafta içi taktırabilirim...

Bir de bu gündüz farı şeklinde ledli olanlar var tavsiye ediyor musunuz? Yoksa sırıtır mı ? :)
aslına bakarsan işlevsel bir ürün ama cuk diye oturtacak bir yer bulman lazım ki sırıtmaya,birde akşam değil gündüz yanacak parklarını açınca kısılacak ki orjinal birşey olsun...

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam Depo marka aldım tanesini 65 TL den sonra birde baklava dilimli kapak almıştım sağ sol ce ortadaki siyah ızgara için servise gittim orjinal kablo ve ekipmanla vs vs hat çektirdim aracımız 2004 1,3 essentia tesisat yoktu.

200 - 250 TL arası tuttu hepsi ama değdi gerçekten. Ki baklava dlmli panjur olunca sis farları ve yuvaları çok ayrı bir hava kattı ayrıca arıza ışığı yakmadı şimdilik bi 6 ay oldu

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gündüz farı düşünmezmisin diyecektim hocam bence daha işlevsel olur örneklerini bi incele istersen nasıl durur falan ;)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Depo marka sis kullanıyorum, tanesi 65-70 tl civarında. Tesisatın olup olmadığını kontrol etmeniz için; ön tamponun alt ızgarasında montajlı olan dış hava sıcaklık sensor kablosuna gelen soketi bulmanız gerekli. Sensor kablosu 2li, ancak tesisat o sokete kadar 4lü geliyor, 2 si sensore diğer 2 si ise sis lambalarına aittir. Benim araç 2001 model ve comfort, bahsettiğim şekilde vardı tesisatı.

Aracınız makyajlı tip ise elimde sıfır kullanılmamış sis delikli sağ ve sol ızgaralar var, Oem tip. Uygun fiyata kargolayabilirim. ;)

desperado215

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.polatsigortacilik.com
arkadaşlar konuyu hortlatıyorum özür dilerim ancak sormak istediğim bir şey var bu g-plast olan fara xenon takılır mı takılırsa h kaç xenon takmak gerekir? xenonun ampulü biraz uzun malum.

Canbeyer

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende baktım, elekrtriçkide baktı yok hat. Röle taktık açmadı çünkü BCMden röle ayağına gelen hat yok röleden çıkıp sigorta kutusuna giden hatta yok. Sigortanın ayağıda boş. Sigorta kutusundan çıkıp tampon soketine giiden tek kabloda ısı sensörünün araç 2004 5 kapı 1.3 essentia.

Yani orj. hatta çalıştırmak için BCMden röle kutusuna hat çektik 4 ayaktan sadece +12v ve şase doluydu. 3. ayağa bcmden gelen kablo bağlandı 4. ayaktan sigorta kutusuna gidildi orda sigorta yuvasına ayak takıldı ve sigorta takıldı orj. gibi kutudanda tampona hat çekildi. Orj. hat bu şekilde sağlandı.

Aynı olay hız sabitliyicide de oldu araçların bir kısmında bcm'den 4. hat geliyordu bir kısmında gelmiyordu..
Selamlar konuyu hortlatmış oldumda bayadır araştırıyorum bu işlemleri kime yaptırabilirim