Corsa C Sis Farı ?

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bizim buralar sabahları çok sisli oluyor, sis farı taktırmak istiyorum...
Araç 2004 Corsa C...
İzmir'de bakım sırasında yedek parçacıya sordum,
Kapaklar değişecek dedi,
15+15=30 TL
İki Sis Farı,
60+60=120 TL
Toplam 150 TL gibi bir maliyeti olur dedi... Taktırma Hariç... Çünkü ben pek anlamam bu işlerden bir yere taktırtmam lazım... Sonuç olarak 170-180 TL gibi bir fiyata vuracak bu iş... ne diyorsunuz?
Bana pahalı gibi geldi özellikle sis lambaları... :rolleyes:

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bizim buralar sabahları çok sisli oluyor, sis farı taktırmak istiyorum...
Araç 2004 Corsa C...
İzmir'de bakım sırasında yedek parçacıya sordum,
Kapaklar değişecek dedi,
15+15=30 TL
İki Sis Farı,
60+60=120 TL
Toplam 150 TL gibi bir maliyeti olur dedi... Taktırma Hariç... Çünkü ben pek anlamam bu işlerden bir yere taktırtmam lazım... Sonuç olarak 170-180 TL gibi bir fiyata vuracak bu iş... ne diyorsunuz?

muhtemelen depo marka orijinal muadili sis farı için fiyat vermiştir. fiyat normal.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sisler ucuz. ancak bunu taktırırken far anahtarı değiştirmek gerekiyor. yada uydurmasyon birşeyler yapmak gerekiyor. self servis bölümünde corsa c ye sis farı montajı başlığına bakmanızı tavisiye ederim. arama butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz corsa sis montaj seklinde aratarak

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde aracımın sis kapakları düşmesi nedeniyle sis farı aldım ikisini ampülü dahil 66 liraya aldım montajını kendim yaptım çok çok basit montajı elektrikçide tesisatını çektirdim (15 lira) ve açıp kapatmayıda arka sis lambası butonuna baglattım hepsi bu hiç bi parçanın degişmesine lüzum kalmadı eger sis farını açacaksanız arka sis farının açılmasında bi problem yoktur hatta siste çok çok faydası oluyor. bana 85 liraya patladı kargosuyla beraber boşuna 150 tl vermenize hiç gerek yok. bi sorun çıkardımı derseniz 6 aydır kullanıyorum hiç bi sorun çıkmadı halada kullanıyorum tavsiye ederim.. sanırım siteye başka sitenin linkini vermek yasak eger ilgilenirseniz özelden verebilirim sitenin linkini. :rolleyes:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

15+15=30 TL
İki Sis Farı,
60+60=120 TL

Fiyatlar yan sanayi sis farları için. Bence yan sanayi aydınlatma ürünleri fazla iş görmeyeceğine göre+verilen fiyatlar da fazla geldiğine göre böyle bir şey yaptırmaya değmez. Ama iyi bir aydınlatma yapsın, ortaya kaliteli ve orjinal bir şey çıksın istiyorsan maalesef fiyatlar 3 misline kadar artar.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyice öğrenin arabada hazır tesisat var mı diye arabanın orasını burasını delmeden önce..
bazı arabalarda tesisat oluyor

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis farı için anahtar değişmeye gerek yok arka sis düğmesine role çekip yapıyorlar. fiyatı aldığınız sis farları depo markadır ve orjinaline benzerdir. piyasada satılan daha ucuz sis farları da var ama onlar içden monteli değil dıştan montelidir. ve orjinali gibi durmuyor. yada led gündüz farı şeklinde de yaptırabilirsiniz o fiyat olarak diğerlerine göre daha uygundur.