Corsa D Android Cihaz

mhakangonul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün aracıma Navimate'in Android cihazı takıldı. Fazla inceleme şansım olmadı, en yakın zamanda inceleme için video çekip yollayacağım. Cihazın görüntüsü aşağıdaki gibi. Ellerinde benim araca uygun rengi olmadığı için şimdilik bunu taktılar, ileride değişim yapacaklar ya da ben üst ve alt çerçeveyi piano black yaptıracağım. İlk izlenimim iyi yönde. Cihazın ses seviyesi hızı çok çok iyi. Android 4.2.x işletim sistemi var. Telefon ile wifi bağlantısı kurdum youtube dan hd kalitede görüntü aldım. Fizy uygulamasını indirdim takılma olmadan tüm müzikleri vs... dinleyebiliyorum. Tek kötü özelliği üzerinde bir bug var, ses kendi kendine açılıyor ya da kısılıyor ( çok yavaş şekilde gerçekleşiyor 27 den 28 e çıkıyor; ya da 28 den 27 ye belirli aralıklarla iniyor.) Gelecek güncelleştirme ile giderileceğini umuyorum. Görüntü kalitesi beklediğimin de üzerinde. Araç dışından farklı açılarla bakılsa bile parlama yapmıyor rahat bir şekilde görebiliyorsunuz. Dokunmatiği kullandığım, necvox ve cyclone a göre milyon kat daha duyarlı.
[img=800x600]http://i62.tinypic.com/2wqafm9.jpg[/img]

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Corsa D Android Cihaz

Güle Güle Kullan ...

İncelemeni Bekliyorum...

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat hakkında bilgi verebilirmisin, birde nerde takıldı

mhakangonul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kusura bakmayın uzun bir süredir foruma giremiyorum. Bu haftasonu inceleme videosunu çekip yollayacağım.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun.

saty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nereden aldınız hocam? sahibindende gittigidiyorda falan bulamadım bunu..
bi de konsolu piano blacke kaplatırsanız süper olurmuş, diğer gri-sarı teypler zaten tam aynı renk tutmuyo siyaha kaplatmak en mantıklısı gibi..

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hıza duyarlı ses aktifse azalma yada artma yapabilir ayarlardan bir kontrol edin isterseniz.