Corsa D pandizot direksiyon ayna körük

tugrul31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba ,
öncelikle okuyan herkese zaman ayırdıkları için teşekkürler.
2009 opel corsa D kasa 1.2 benzınlı bır aracım var bikaç konuda yardımlarınıza ıhtıyacım var,

1) aracımın tam paketını ve adını nasıl ogrnırım ruhsatta yazmıyor paketı falan
2) arka pandızotum yok ıskenderunda yasıyorum nereden nasıl temın edebılırım
3)dıreksıynmda aşınma var derı dıkmelı kılıflar goruyorum gg de sahıbınden de kullanan varmı döşemeciye mi yaptıralım alıp bız mı takalım hangısı daha ıyı olur
4)el frenımın ve vıtes topuzumun korugu yerınden cıkmıs nasıl takılır elımle takıyorm ama orjınal olmuyor yarım gereklı bana
5)ust ayna cok hassas arkayı gormek ıcın dokundugumda hemen sarsılıyor bu normal mı bnm aynamda arıza mı var
6) gerı vıtes kamerası ve ekranı var aracımda oncekı sahıbı yapmıs buna navıgasyonlu bır ekran taksamhem gerı gorus hemde navıgasyn olarak kullanabılır mıyım, yada bu ekran da tv ızleyebılırmıyım nasıl?
7)ufak tefek cızıkler var herkes pasta cıla cektır gıder dıyorlar mantıklımıdır?

8 ve son olarak d kasasını satacak arkadas varsa bana pandızotunu satar mı acaba :)

okuyan ve yardm eden herkese minnettarım.
saygılarımla.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba.

2007-2012 D kasada essentia-enjoy-cosmo donanım olup aracınızda direksiyon deri olduğuna göre en az enjoy donanımdır. Yani en az ortadır.

-Orjinal pandizot çok pahalı çıkma bakının yoksa ince suntadan kestirin
-Körükler için oto döşemesine gidin. hem yeniletin hem taktırmış olursunuz.
-Direksiyon derisi yıprandıysa ya kendiniz yavaşça söküp elle dikilenden alıp dikin ya da döşemeciye gidin.
-İç dikiz aynasının her yöne dönmesi için iç göbekte silindirik yerde yağ var. Sanırım sizinkinin yağı baya fazla. Aynayı hafiften aşağı doğru iterseniz kızağından çıkar ve fazla yağı kulak çöpüyle alın yeterli.
-Navi hakkında bilgim yok.
-Çizikler hafif ise pastayla gider yoksa rötüş yapılmalı.

Kolay Gelsin.