Corsa D ve kapanan Multimedia

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Pazartesi günü twkrar gidecem bi sonuca ulaşırsam buradan yazarım
Bana orjinal radyoyu takıp bir ayar var onu kapamamı söylediler fakat o ayar bölümü bizim radyolarda yok. Sizinki 4 gbmi 2 gb model mi bende fazladan program yok sadece google haritalar yüklü ama çok kasma yapıyor

Sezeraydin.92

Kayıtlı Kullanıcı
71-Kırıkkale
Siteyi ziyaret et
Bana orjinal radyoyu takıp bir ayar var onu kapamamı söylediler fakat o ayar bölümü bizim radyolarda yok. Sizinki 4 gbmi 2 gb model mi bende fazladan program yok sadece google haritalar yüklü ama çok kasma yapıyor
2 gb ama googplay dan istenilen uygulama indirilebiliyo

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
2 gb ama googplay dan istenilen uygulama indirilebiliyo
İndirmde sprun yokta gogle hartalar çok kasıyor adres ayarlayıp rotayı çizene kadar

Sezeraydin.92

Kayıtlı Kullanıcı
71-Kırıkkale
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teyp komple değişti sorun kalmadı büyük ihtimalle canbus sıkıntılıydı diye düşünüyorum benimki gibi orijinal teyibinde sorunu olmayıpta sonradan takılanda sorun yaşarsanız arabanıza elletmeyin derim.👏🏻

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teyp komple değişti sorun kalmadı büyük ihtimalle canbus sıkıntılıydı diye düşünüyorum benimki gibi orijinal teyibinde sorunu olmayıpta sonradan takılanda sorun yaşarsanız arabanıza elletmeyin derim.👏🏻
Hayırlı olsun umarım bir daha yaşamazsınız. Siz yeni aldınız sanırım ben taktıktan 3 gün sonra göreve gidince 1.5 yıl araç garajda yattı ve ben çözene kadar garanti süresi dolmuştu ne yazık ki

Sezeraydin.92

Kayıtlı Kullanıcı
71-Kırıkkale
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun umarım bir daha yaşamazsınız. Siz yeni aldınız sanırım ben taktıktan 3 gün sonra göreve gidince 1.5 yıl araç garajda yattı ve ben çözene kadar garanti süresi dolmuştu ne yazık ki
AliExpress gibi sitelerde corsa d can bus satışı var

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

scooby

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba, teyp komple degisti derken, garanti kapsamında mi degistirdiniz. Ben de bu sorunu yaşıyorum. Çözümü nedir tam olarak anlatabilir misiniz. Teşekkürler