Çözülemeyen vuruntu/tekleme problemi

GroupPolicy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki sizin araçlarınızdaki enjektörler kaç beygire kadar destekliyor 150 beygire kadar olan enjektörü aracınıza taktılarsa dip gazda bu sorun olur yakıtı yetişriemez tech2 yada mdide aracın fakirde olduğuna dair bir arıza kodu var mı? Lpgde tavsiye edeceğim tek marka prinstir onun dışında lovato brc atiker vikars vs. fark yaratmaz. Birde üst devirlerde ayar sırasında mutlaka lpgden çıkıp benzine geçsin piston ve sübab erimesi yaşamazsınız.
Aracımda lovato obd2 major regulator ve buna uyumlu enjektör var. 180 hp için uygun ve kaldırabilecek boyutta

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aracımda lovato obd2 major regulator ve buna uyumlu enjektör var. 180 hp için uygun ve kaldırabilecek boyutta
Enjektör 2 ohm mu 3 ohm mu enjektörün marka modeli nedir internetten bir araştıralım bakalım.

GroupPolicy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjektör 2 ohm mu 3 ohm mu enjektörün marka modeli nedir internetten bir araştıralım bakalım.
Maalesef bunu net bilmiyorum ama candan mühenislikte yapıldı montaj ve ankara fark otogaz sefa bey tarafından da kontrol edildi. Doğru olmayan ve uyumsuz bir enjektör takıldığını zannetmiyorum

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Maalesef bunu net bilmiyorum ama candan mühenislikte yapıldı montaj ve ankara fark otogaz sefa bey tarafından da kontrol edildi. Doğru olmayan ve uyumsuz bir enjektör takıldığını zannetmiyorum
Enjektörden emineniz o zaman yksek evirde gazdan çıkıp benzine geçmeyi deneyin bu aracınızın ömrü içinde faydalı

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Karaali

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Hocam geçmiş olsun. Montaj sıkıntısına benziyor sizin işiniz. Farklı marka bir araçta aynı sorunu yaşayan birisi olarak montaj dan kaynaklandığını tahmin ediyorum. Nozul enjektör işini kontrol ettirdikten sonra mutlaka lpg elektirlk bağlantısı ve şase aldığı kısmı kontrol ettirin lpg sigortasına baktırın. Araç hareket halinde ike elektirlksel bir sorundan dolayı lpg enjektör leri kapanıyor olabilir. Sorunu ilk önce lpg de aramanızı öneririm. Diğer konu bakır boruları kontrol ve lpg tank tesisatına bakılmasını isteyin