Cyclone Adres Bulma Sorunu

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar. bugün ankara'da ziyaret için bir arkadaşımın evine gitmek üzere yola çıktım. navigasyonu açtım. sokağın adını bildiğim için navigasyona ismi yazdım ama sonuç bulunamadı uyarısı geldi. bir şekilde sorarak filan adresi buldum. adresi bulduğumda navigasyonda o bulunamadı diyen sokağın adı navigasyonda görünüyordu. hali hazırda haritada yüklü olan sokağa nasıl bulamaz bu alet? denemek için navigasyonda görünen yan sokakların isimlerini girdim. aynı sonuç orada da var. yani illa çok belirgin noktaları aratmak gerekiyor. yoksa haritasında olsa bile bu alet adresi göstermiyor. oysa ki tomtom navigasyonum kapı numarasına kadar buluyordu. 3 ay önce güncellemesini yapmıştım aslında. cyclone beni hayal kırıklığına uğrattı. görüntü güzel ama pek bir işe yaramıyor bu navigasyon galiba. yoksa ben mi hata yapıyorum bilemedim.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Adres Bulma Sorunu

Bende yaşıyorum bu durumu sık sık. Kullanmayı mı bilmiyoruz arama yapmayı mı anlayamadım. Arabada navigasyon var biz hala yol kenarında durup, adres soracak birilerini arıyoruz.

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende de Cyclone mevcut DontPanic programından vazgeçiş yıllar oldu. İgo kullanmaktayim o daha pratik gibi geliyor bana. Fakat dün onu bunu bırakıp Android programından Waze'yi kullandım.,
Bostancıdan Gebze'ye dün akşamki çılgın yağmurda beni tam nokta atışı yaparak gideceğim yerin önüne çıkardı. Telefonu mevcut ekranın önüne dayayıp kullanıyorum çoğu zaman acil bir durum sözkonusu olduğu vakitlerde.
Fakat tatile giderken gene İgo derim. greatt

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet don't panic yüklü. yazılımsal bir hata mı, yoksa malzeme bu yapacak bir şey yok mu? teşekkürler

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Cyclone Adres Bulma Sorunu

Harita ayri telden çalıyor arama ayri sinir bir durum DontPanic tam bir panik.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Igo son versiyon yüklü bende ama adresi yazmama rağmen sonuca ulasamiyorum cevre mahallelere kadar gidiyorum sora soruyorum insanlara bi halta yaramıyor acikcasi

Batikent te adres yazdim gecen hafta hipodrom a yakindi yazdigim adres cikmayinca hipodrom yazdim gidince sordum

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Arkadaslar Cylone cihazlarin kaderi bu. Kullanan hemen hemen herkese ayni sorun var. Yani sadece size ozel bir durum degil. Bende kontpulus gibi telefonumdan navigasyonu acip oyle gidiyorum gitmek istedigim yere. Ama forumda bu sorun ile alakali bir cok paylasim oldu. Guncelleme vs gibi. O konulari takip ederseniz sorununuzu cozebilirsiniz.