cyclone iphone arayüz kullanma sorun

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım astra j aracıma cyclone taktırdım parazit kesici olduğu için aracımda usb ve aux girişini kullanamıyorum iphone5s cihazımı torpidodaki usb ye bağladığımda telefonumdaki hiç bir şarkıyı görmüyor mantık olarak düşündüğümde usb ler ve dock çıkışı aynı yere bağlanıyor sonuçta aracın orjinal usb sine taktığımda normal cd400ün arayüzünden parçaları görebiliyorum ama ses gelmiyor buda parazit kesiciden yani kısacası iphonedan ipod arayüzünü kullanarak nasıl müzik dinleyebilirim şimdiden teşekkürler

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone iphone arayüz kullanma sorun

aalisan link' Alıntı:
arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım astra j aracıma cyclone taktırdım parazit kesici olduğu için aracımda usb ve aux girişini kullanamıyorum iphone5s cihazımı torpidodaki usb ye bağladığımda telefonumdaki hiç bir şarkıyı görmüyor mantık olarak düşündüğümde usb ler ve dock çıkışı aynı yere bağlanıyor sonuçta aracın orjinal usb sine taktığımda normal cd400ün arayüzünden parçaları görebiliyorum ama ses gelmiyor buda parazit kesiciden yani kısacası iphonedan ipod arayüzünü kullanarak nasıl müzik dinleyebilirim şimdiden teşekkürler
torpidodaki iphone 4 girisine cevirici takip kullanabilirsiniz.
Veya bluetooth tan dinleyebilirsiniz.

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler sipariş verdim gelince takıp deneyeceğim

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ios 7 olduğu için cyclonenun aparatını orjinal değil diyerek reddetti fonksiyonlarını kullanamıyorum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aalisan link' Alıntı:
ios 7 olduğu için cyclonenun aparatını orjinal değil diyerek reddetti fonksiyonlarını kullanamıyorum
Ben ayni sekilde kullanabiliyorum.
İos7 yuklemedim yanliz berbat birsey ios7.
Blutooth dan dinleyebilirsiniz.