Cyclone Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

alpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

merhaba arkadaşlar. Geçenlerde 2.el 2011 model bir insignia aldık. aracın üzerinde cyclone navi var. Sitede cyclone ile ilgli araştırma yaparken bu  konudan kendim güncelleyebileceğimi görünce bir yapayım dedim. Fakat maalesef bu kartı kaybettim ve suan navigasyona giremiyorum ne yapmam gerekiyor bir yardımcı olursanız mutlu olurum.şimdiden teşekkürler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpr link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. Geçenlerde 2.el 2011 model bir insignia aldık. aracın üzerinde cyclone navi var. Sitede cyclone ile ilgli araştırma yaparken bu  konudan kendim güncelleyebileceğimi görünce bir yapayım dedim. Fakat maalesef bu kartı kaybettim ve suan navigasyona giremiyorum ne yapmam gerekiyor bir yardımcı olursanız mutlu olurum.şimdiden teşekkürler.
Burdada ayni konudan bahsetmissiniz.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9476.msg212730#msg212730

Sd karti disardan alip. Forumdaki linkten indirip kendiniz yukleyebilirsiniz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=12211.0

alpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok teşekkürler hemen bir sd kart alıp deneyeceğim.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet an itibarı ile navigasyon sorunumu çözdüm arkadaşlar. Benim aracımda 2010 haritası yüklü idi hala. güncelleme için infotech in sitesinden indirmiiştim ama bir türlü yükleyememiştim aslında ben yükledim ama çalışmamıştı. Bu arada Bülent bey sağolsun igo konusunda yardımcı oldu ve igo yüklemiştim. Ama nedendir bilinmez  son zamanlarda konum bulmamaya başladı her ikiside. Bende infotech i aradım ve anlattım durumu. Navigasyon yazılımım eski olduğu için infotech de Elif hanım içerisinde 2014 haritası olan black edition yazılımını gönderdi. şimdi açar açmaz uydulara bağlanıyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Evet an itibarı ile navigasyon sorunumu çözdüm arkadaşlar. Benim aracımda 2010 haritası yüklü idi hala. güncelleme için infotech in sitesinden indirmiiştim ama bir türlü yükleyememiştim aslında ben yükledim ama çalışmamıştı. Bu arada Bülent bey sağolsun igo konusunda yardımcı oldu ve igo yüklemiştim. Ama nedendir bilinmez  son zamanlarda konum bulmamaya başladı her ikiside. Bende infotech i aradım ve anlattım durumu. Navigasyon yazılımım eski olduğu için infotech de Elif hanım içerisinde 2014 haritası olan black edition yazılımını gönderdi. şimdi açar açmaz uydulara bağlanıyor.
045thumbsup 045thumbsup

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:

Peki bunu ben nasıl yapabilirim?

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Hakan hocam infonav@infotech.com.tr ya da ecayiroglu@infotech.com.tr
Mail atarsanız yardımcı olacaktır.
Sizin aracın garantisi bittimi ki? Garanti kapsamında ise benim gibi uğraşmanızada gerek yok.

aracımın garantisi devam ediyor cyclone bayi çıkışlı takılmıştı. peki sadece gitmem yeterli olur mu ekstra benden bir şey istenir mi? birde uzun bir işlem midir acaba?Antalya Günlas'dan geçeceğim çünkü 1 ay içinde aracı burdan almıştım

beraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar update.exe ye ihtiyacım var lütfen paylasabilirmisiniz

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
aracımın garantisi devam ediyor cyclone bayi çıkışlı takılmıştı. peki sadece gitmem yeterli olur mu ekstra benden bir şey istenir mi? birde uzun bir işlem midir acaba?Antalya Günlas'dan geçeceğim çünkü 1 ay içinde aracı burdan almıştım
http://www.cyclone.com.tr/destek.asp

Kendin guncelle hakan.