Cyclone Txt oluşturma(yavaşlama) sorununa çözüm

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olenus link' Alıntı:
OS:EN-PRIMA-ARM-SLC-V.1.34 MCU:1.08BE-6H9l-8F SN:0000-0000 seçeneklerde yazan bu. yardımcı olursan sevinirim. veya senin D2280 klasörünü ( boyutu küçükse ) bana gönderirsen sevinirim. ve veya sen bana bu konuda ışık tut :)

v.1.34 orjinal D2280 klasörü burdan indirebilirsin.
http://hotfile.com/dl/147578848/f317080/D2280.rar.html

kendi d2280 klasörünü silmen ve yerine bu klasörü kopyalaman gerekecek.Ancak bu işlemi yaparken sistem font dosyaları kullanır durumda olacağı için d2280  klasörü içindeki font klasörünü slmene izin vermeyecektir.zaten onunla işimizde yok. Bu nedenle kendi d2280 klasöründeki font klasörü hariç herşeyi sil sonra gönderdiğim d2280 klasör içeriğini yine font klasörü hariç buraya kopyala.ancak bundan önce mutlaka sd kart içinde daha önceden oluşmuş gereksiz txt dosyalarını sil hemen peşinden bunu yap. kolay gelsin...Benim de başıma aynısı geldi ben bu şekilde hallettim.şimdi sorunsuz.ciihazı ilk taktırdığımda hemen d2280 klasörünün kopyasını almıştım :)

OzOfO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hipokratim link' Alıntı:

kendi d2280 klasörünü silmen ve yerine bu klasörü kopyalaman gerekecek.Ancak bu işlemi yaparken sistem font dosyaları kullanır durumda olacağı için d2280  klasörü içindeki font klasörünü slmene izin vermeyecektir.zaten onunla işimizde yok. Bu nedenle kendi d2280 klasöründeki font klasörü hariç herşeyi sil sonra gönderdiğim d2280 klasör içeriğini yine font klasörü hariç buraya kopyala.ancak bundan önce mutlaka sd kart içinde daha önceden oluşmuş gereksiz txt dosyalarını sil hemen peşinden bunu yap. kolay gelsin...Benim de başıma aynısı geldi ben bu şekilde hallettim.şimdi sorunsuz.ciihazı ilk taktırdığımda hemen d2280 klasörünün kopyasını almıştım :)

Cok Teşekkürler . 2 gündür deiyorum bir problemle karşılaşmadım. Denemeye devam ...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hipokratim link' Alıntı:

eğer problemi çözüyorsa hakkaten helal olsun, servisleri bulamadığı çareyi bulmuşsunuz :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HaKaN link' Alıntı:
eğer problemi çözüyorsa hakkaten helal olsun, servisleri bulamadığı çareyi bulmuşsunuz :)
hemde köükünden çözüyor. bu konuyla ilgili aynı problemleri yaşayan varsa, sn. hipokratım 'ın bulduğu çözüm %100 etkili bir yöntem( problemin kaynağı, fabrika çıkışında yeni sürüm cihaza eski sürüm programın yüklenmesi ve bunun çakışması.). hatta hakan hocam siz bu çözümü çözüm arşivinize ekleyebilirsiniz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Txt oluşturma(yavaşlama) sorununa çözüm

konuyu bölüm sabitledim, aynı problemi yaşayanlar için ışık tutacaktır.

OzOfO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:

Sayın hipokratim, vermiş olduğunuz çözüm 100 de 100 problemi çözüyor fakat bluethooth devre dısı kaldı ve " yeni bluethooth modülü aranıyor. Sistemi tekrar başlatın " gibi bir ibare çıkıyor. Bluethooth bağlantı kuruyor fakat gelen aramalar vs cyclone arayüzünden yönetilemiyor. Her bluethooth arayüzüne girdiğimde aynı yazı ile karsı karşıya kalıyorum.

Bu arada telefondan tekrar bağlantı ve eşleşme yaptım problem çözülmedi. Bir öneriniz var mı ? Teşekkürler .

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OzOfO link' Alıntı:
Sayın hipokratim, vermiş olduğunuz çözüm 100 de 100 problemi çözüyor fakat bluethooth devre dısı kaldı ve " yeni bluethooth modülü aranıyor. Sistemi tekrar başlatın " gibi bir ibare çıkıyor. Bluethooth bağlantı kuruyor fakat gelen aramalar vs cyclone arayüzünden yönetilemiyor. Her bluethooth arayüzüne girdiğimde aynı yazı ile karsı karşıya kalıyorum.

Bu arada telefondan tekrar bağlantı ve eşleşme yaptım problem çözülmedi. Bir öneriniz var mı ? Teşekkürler .
Bu yöntem sadece v1.34 ile gelen cihazlar için geçerli...cihazı ne zaman taktırmıştınız? Ben ve birçok arkadaşım bu sorunu bu şekilde hallettik ve şu ana kadar bluetooth dahil hiçbir problemle karşılaşmadık.Dosyaları kopyalarken hata yapmış olabilirmisiniz? eksik dosya atmış olabilirsiniz.Aynı işlemi tekrar yapmanızı öneririm.d2280 içindeki font klasörü hariç tüm dosyaları eksiksiz olarak yeniden kopyalayın.

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Slm aynı sorunu ben de yasıyorum hatta ilk ben dile getirdim sanırım forumda bugün navigasyonumu değiştirdiler fakat aynı gün içinde binlerce dosya tekrar kopyalandı uzun süredir formada giremiyorum bugun tekrar girdim çözümü denedim hersey oldu ama navigasyonum calısmadı haritaya girmedi benim navigasyonum dont panic onun için olabilir mi ne yapmam gerekiyor dont panicte calısması için acil bilgi verirseniz sevinirim suan kucağımda pc elimde navi kalemi arabanın içinde oturuyorumda :) şimdiden teşekkürler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buradaki haritayı yükleyip deneyebilirsiniz
Link
sifre: navikolik.com