daha fazla performans

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel_vectra' Alıntı:
saolun beyler sizede zahmet verdim ama ben filitre ve ekzoz için 200 ytl para ayaladım ve yetecegini söyledi ostimdeki usta bana sizce yaptırmalımıyım

Valla ben 1 kez yaptırıp kaliteli yaptırma taraftarıyım.Öbür türlü daha çok para gidiyor.Mesela memnun kalmadın ve daha kalitesiyle değiştirmeye karar verdin, 600 YTL daha vermekle kalmayıp 200 YTL'den de olursun...
Bence toplam 200 YTL'ye maledeceğin filtre+son susturucudan hayır bekleme...

babaihsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Valla ben 1 kez yaptırıp kaliteli yaptırma taraftarıyım.Öbür türlü daha çok para gidiyor.Mesela memnun kalmadın ve daha kalitesiyle değiştirmeye karar verdin, 600 YTL daha vermekle kalmayıp 200 YTL'den de olursun...
Bence toplam 200 YTL'ye maledeceğin filtre+son susturucudan hayır bekleme...
bencede..!

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman haklı

emin28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 2.5 V6 motorlu vectradan al hiç masraf yapmana gerek kalmaz. performansına inanamazsın. 2000 motordan daha az yaktığını iddia ediyorum ikisinide kullanmış biri olarak.

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..

bence 2.5 V6 motorlu vectradan al hiç masraf yapmana gerek kalmaz. performansına inanamazsın. 2000 motordan daha az yaktığını iddia ediyorum ikisinide kullanmış biri olarak.

yani yaa 2.5 v6 alacaktın yada gt almalıydın fazla oynamaya gerek yok dıye dusunuorum... yaa hic yaptırma yada yaptıracaksan full yaptır.. filtre+egzoz=yeterli degil...