DEBRİYAJ (BASKI BALATA) VE TRİGER SETİ SEÇİMİ

oiven

Kayıtlı Kullanıcı
50-Nevşehir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar;

2005 Model Vectra C (Ecotec - Z16XE) model araç sahibiyim, aracımın debriyaj seti alarm vermeye başladı ve artık değişim zamanı geldi LUK Repset Pro (rulmanlı model) debriyaj seti alacağım ama piyasada farklı fiyatlarda yada stok kodlarında onlarca ürün bulunmakta, anladığım kadarıyla da Astra G kasaya uygun debriyaj seti benim aracıma da uyuyor ancak ustalar bu setin aracımda sarsıntılı geçişe yol açacağı ve zayıf kalacağı bu nedenle de güçlendirilmiş tip olan modelleri kullanmam gerektiğini beyan ediyorlar ama o modellerde yine Astra G uyumlu model olarak görünüyor.

Bu konuda daha önceden değişim yapan arkadaşım varsa hangi stok kodlu ürünü almam gerekiyor acaba?

Bazı internet sitelerinde takviyeli tip olarak satılanların ne gibi farkı oluyor acaba?

Bulunduğum yerden sorarak alacağım ama aynı stok kodlu yada tipte ürünlere maalesef internet fiyatlarına göre 300-400 ₺ daha fazla ücret talep ediliyor.

Son olarak GM markalı triger seti yerine İNA marka alsam çok fazla sorun teşkil edermi?

İlginiz için şimdiden teşekkürler...

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Debriyaj için bir yorum yapamayacağım ama İNA marka VW grubuna da kaliteli parça üreten, kendini kanıtlamış bir firmadır. GM ile çok fiyat farkı var ise triger seti için düşünülebilir bence.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Ben değiştirdim,luk marka 470 tl ye aldım,sıkıntı yok.Bilyası iyi sorun yok dedi usta.Arabam vectra 2006 1.6 twinport.