Değişime, Gelişime Devam...

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Değişime, Gelişime Devam...

adRe J link' Alıntı:
Philips diamond vision h7 tavsiye ettim yanlış anlaşılmasın ben phaton almak zorunda kalmıştım birkaç satıcı ile görüştüm philips kalmadı elimde ilanı kaldırmamışım demişti bende phaton almak zorunda kalmıştım... Philips H7 iyidir tavsiye ederim hem beyaz ışık veriyor hemde sarı holojene en yakın performansı hatta birebir denebilir

Ama her ne olursa olsun siyah asfaltta ve yağışlı havada performans beyazda daha fazla düşüyor... Yazın kullanılabilir ama kışın özellikle yağışlı havada hangi marka olursa olsun sıkıntı yaşanır sarı olanlara göre :)

Peki uzunları da değiştirebiliyormuyuz mesela şimşek gibi çakan bişey varmı :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Peki uzunları da değiştirebiliyormuyuz mesela şimşek gibi çakan bişey varmı :D
Uzunlarada takılabilir tabi ama şimşek işi yaş :) sıradan ampul şimşek hızı kadar hızlı yanıp sönmez tamam ampul olarak aynı şeyi kullanıyor gibi olabiliriz ama balast falan filan uzun iş mustafa abideki gibi çok iyi iş çıkarmak lazım şimşek gibi olması için üzerinde oynamak kaliteli ürünler kullanmak lazım ki mustafa abi byle yapmasına rağmen o şimşek hızına net ulaşamadığını söylemişti diye hatırlıyorum

Bizlerinki daha çok görüntü amaçlı :D

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu degisimlere uygun olursam bende katilabilirim uygulamalar araclara cok yakismis

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozankaya link' Alıntı:
Bu degisimlere uygun olursam bende katilabilirim uygulamalar araclara cok yakismis
Bayramdan sonra akiyoruz o zaman :) ramazanlar benim ailemde daha bir kalabalık geçtiği için pek kipirdsyamiyorum :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

2yguqesu.jpg

hu3ajeme.jpg

majehy9y.jpg

Ayna altı ve gündüz farı renk uyumu :)