Detailing ürün kampanyaları

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Detailing ürün kampanyaları

aliceinchains link' Alıntı:
Kağıthane'de var. Hatta dün şampuan, hızlı cila ve lastik spreyi aldım. Fiyatlar cidden çok iyi. İhtiyacı olanlara duyurulur :)

+ Kozyatağı bauhaustada var  ;)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar n11.com da her yeni üyeye (eski üyelere malesef yok yeni üyelik açabilirsiniz) 11tl anında indirim kuponu veriliyor ve bu kuponu 55tl lik alışverişinizde kullanabiliyorsunuz. bilginize  capo

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Würth ürünlerinde Web de kampanya var arkadaşlar fiyatlar cazip gibi pc ye geçince detaylı inceleyeceğim

http://shop.wurth.com.tr/?sayfa=product%2Fkampanya

Hocam eksoz uçlarının iç kısmı hafif pas lekesi olmuş. Yıkama işlemlerinde bir türlü çıkaramadık. Tavsiyelerinizi bekliyoruz ???
http://shop.wurth.com.tr/pas-cozucu-sprey-plus-300ml      Bu ürün işe yarar mı ? Alevden uzak tutun filan diyor biraz tedirgin oldum sonuçta egsoz çıkışı işlem bittikten sonra bi sıkıntı yaratmaz umarım.
Birde şöyle bir ürün buldum fiyat olarak daha ucuz kargo beklemek gibi derdim de yok gidip koçtaştan alırım.
http://www.koctas.com.tr/insaat-kimyasallari/wd40-pas-sokucu-200-ml/1894/

Hangisini almak mantıklı fiyat performansa göre ??? 

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Ben WD-40 kullanıyorum. WD-40 daha çok paslanmış vidaları açmak, temizlemek ve yağlamak amaçlı kullanıyorum. Ayrıca tüfeğimin temizlik ve yağlamasında da kullanıyorum. Egzosdaki pas lekelerini biraz temizler ama tamamen eski haline getirmez. Krom kaplı olan egzos ucundaki paslar krom kaplamanın bozulmasından ve alttaki metalin dış ortamla temasından dolayı oluşmuştur. Diğer ürünü hiç kullanmadım, onunla igili fikrim yok. Ama WD-40 işiniz görür.
Egzos ucu ve matal parlatmak için şu ürünü de deneybilirsiniz. Bunu da kullanıyorum. Pasta gibi bir ürün, metali güzel temizliyor ve parlatıyor.

http://www.koctas.com.tr/insaat-kimyasallari/metylan-metal-parlatici-80-gr-tup/8136/

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım dizel olduğu için egzos ucum yok hiç kullanmadım ama meguiars metal polish ve tel fırça işinizi görür diye düşünüyorum youtube da videosu olması gerek meb internetinden youtube a giremediğimden link atamıyorum malesef

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Ben WD-40 kullanıyorum. WD-40 daha çok paslanmış vidaları açmak, temizlemek ve yağlamak amaçlı kullanıyorum. Ayrıca tüfeğimin temizlik ve yağlamasında da kullanıyorum. Egzosdaki pas lekelerini biraz temizler ama tamamen eski haline getirmez. Krom kaplı olan egzos ucundaki paslar krom kaplamanın bozulmasından ve alttaki metalin dış ortamla temasından dolayı oluşmuştur. Diğer ürünü hiç kullanmadım, onunla igili fikrim yok. Ama WD-40 işiniz görür.
Egzos ucu ve matal parlatmak için şu ürünü de deneybilirsiniz. Bunu da kullanıyorum. Pasta gibi bir ürün, metali güzel temizliyor ve parlatıyor.

http://www.koctas.com.tr/insaat-kimyasallari/metylan-metal-parlatici-80-gr-tup/8136/
Çok teşekkürler bugün bi koçtaşa uğrayım alıp deneyim iki ürünüde merak umarım işe yarar.

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
aracım dizel olduğu için egzos ucum yok hiç kullanmadım ama meguiars metal polish ve tel fırça işinizi görür diye düşünüyorum youtube da videosu olması gerek meb internetinden youtube a giremediğimden link atamıyorum malesef
Benimkide dizel ama bi heves edip yaptırdık. Adam takarken hatta kesinlikle paslanmaz abi diye laf salatası yaptı fiyat olarakd a diğerlerinden yüksek fiyat verdi ee sonuç pas  31agryyy şimdi gitsen yanına 2 saat tatava yapacak bişeyler saçmalayacak. En iyisi çözümü kendimiz halletmek.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Benimkide dizel ama bi heves edip yaptırdık. Adam takarken hatta kesinlikle paslanmaz abi diye laf salatası yaptı fiyat olarakd a diğerlerinden yüksek fiyat verdi ee sonuç pas  31agryyy şimdi gitsen yanına 2 saat tatava yapacak bişeyler saçmalayacak. En iyisi çözümü kendimiz halletmek.

ben uğraşamam diyorsanız DBY detailing dükkanı var Berkay Bey Ankara'da probleminizi fazlasıyla çözeceklerdir
(kişiyle hiçbir alakam yoktur sadece net üzerinden işlerini takip ediyorum)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hosta link' Alıntı:

Uuu alÖ¢ :D kardeşim egzoslardan memnun değilsen jantla beraber el koyabilirim??? :D