Devir Saati Çalışmaması

berkder

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese iyi akşamlar, opel ailesine 6 ay önce aranıza da daha bugün katıldım.Aracım 2007 model astra 1.3 cdti olup ufak ama canımı sıkan bir sorun var. Ara sıra aracı çalıştırdığımda devir saati 0'da kalıyor ve hiç oynamıyor. Yaklaşık 20-50 km arası gittiğimde kendiliğinden olması gerekenden -1000 devir altta çalışmaya başlıyor.Bunu çok nadir yapmakla birlikte başıma geldimi de can sıkıyor.Akü değerlerim normal, araçta arıza kodu yok, çalışmasında problem yok. Başına gelen oldu mu ne yapmamız gerekir? Teşekkürler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese iyi akşamlar, opel ailesine 6 ay önce aranıza da daha bugün katıldım.Aracım 2007 model astra 1.3 cdti olup ufak ama canımı sıkan bir sorun var. Ara sıra aracı çalıştırdığımda devir saati 0'da kalıyor ve hiç oynamıyor. Yaklaşık 20-50 km arası gittiğimde kendiliğinden olması gerekenden -1000 devir altta çalışmaya başlıyor.Bunu çok nadir yapmakla birlikte başıma geldimi de can sıkıyor.Akü değerlerim normal, araçta arıza kodu yok, çalışmasında problem yok. Başına gelen oldu mu ne yapmamız gerekir? Teşekkürler
Orj. Cihaz bulup bağlayıp kod vermiştir baksana yoksa saat sökülüp işlem görebilir

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Opcom cihazından mı bahsediyorsunuz Kaan Bey?
Gostergeyi sökünce arac çalışmıyor diye biliyorum aklınızın bir köşesinde bulunsun.

MURATRND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı problem bende de mevcut. Biraz önce sanırım başka bir konuyu daha hortlattım:)

acaba problemi çözebildiniz mi?