Dikkatsizlik...

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
       Sabah saat 06. 00 civarı aceleden camdaki buzları kazımadan direksiyona geçince, işe yetişeceğim ve karşıdan gelen araca yol vereyim derken böyle bi durum oldu maalesef.
--ևamurlukta hiçbir şey yok
--Far ve sis farında da darbe yok.
--Kırılan tek yer tampon plastiği ve sis farı tırnakları.İki karş büyüklüğünde parça koptu.
       şimdi yardım istediğim konu şu; Aracın kaskosunu yeni yaptırdım 1 hafta olmadı.Yeni olması sorun yaratır mı? Kaskoyu yaparken aracın fotoğrafı vs istemediler.
Autoking'e sorduğumda tamponu sis farın oradan boydan boya kesip parça ilave edeceklerini söylediler ve 350 TL.
Servis; tamponun değişmesi gerektiğini söyledi.
Kaskodan mı yaptırayım? yoksa Autoking mi?
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/Rb841G.jpg[/img]
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/k17aG7.jpg[/img]
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/pmMaXN.jpg[/img]

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dikkatsizlik...

Cok gecmis olsun sekildeki tampon tamirle olacak gibi degil olsa bile  ufak darbede tekrar kirilacak ve kazada saglam olmayacaktir.
Kisaca kaskodan degistirin derim.

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun Kaskoyu ne için yaptırıyoruz Bence değiştirin derim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Geçmiş olsun. Eğer çok sağlam bir şekilde yapılacaksa tamam. Ama Bülent abinin dediği gibi bir sonuç alınacaksa kasko dan degistirmekte fayda var. Tampon değişimi göze batan bir şey değil satarken sıkıntı yasamazsiniz.

Bu arada tedbirli olmak lazım. Buzlu cam yüzünden komşum kavşakta arabasını pert yaptı. Allah kimsenin başına kaza bela vermesin.  Geçmiş olsun tekrardan.

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepinize teşekkür ederim.
Bahsettiğim gibi kasko yapalı daha 3 gün oldu.Kaskoyu telefondan banka aracılığıyla yaptım.Ne aracı görelim dediler ne de fotoğraf istediler.
kazayıda bu sabah yaptım.Şimdi kasko ''nerden bilelim senin kaza yapıp sonra kasko yaptırmadığını'' diyebilir mi?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasko yaptınız onaylandıysa sıkıntı olmaz. Aracı hiçbir şirket görmüyor model vs alıyorlar yaparken. Ayrıca tampon değişmeli parça ekleme yapılır plastik kaynağıyla 0 dan farksız olur ama ileride en ufak darbede tekrar gidebilir ve renk farkı olabilir. Tampon değişimi yaptırın ama dikkat edin kaskoyu şişirmesinler.

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Kasko yaptınız onaylandıysa sıkıntı olmaz. Aracı hiçbir şirket görmüyor model vs alıyorlar yaparken. Ayrıca tampon değişmeli parça ekleme yapılır plastik kaynağıyla 0 dan farksız olur ama ileride en ufak darbede tekrar gidebilir ve renk farkı olabilir. Tampon değişimi yaptırın ama dikkat edin kaskoyu şişirmesinler.
ilginize tesekkur ederim.Benim ilk kazam ve ilk defa kaskodan işlem yapacağım.
Şişirmemesi için nasıl müdahale edebilirim.Parça fiyatları işçilik vs. hepsi standart değil mi_?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun

Müşteri gbi bi kac servise tampon sorun fiyat alın atiyorum 1000 TL dediler tampona

Sizde kaskodan degisim isteyince 1500 TL yazmasinlar tramer kaydına buna dikat edin ve uyarinizi baştan yapin tampon şu kadar fiyat tramer kaydindaki rakam bunu geçmesin diyeceksiniz misal

Tampon degisimine işçilik alacaklarini sanmam zaten sifir parça alıyorsunuz mecbur takmak zorundalar

Bencede değişim yapin ileride kirilirmi korkusu olmaz

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Gecmis olsun

Müşteri gbi bi kac servise tampon sorun fiyat alın atiyorum 1000 TL dediler tampona

Sizde kaskodan degisim isteyince 1500 TL yazmasinlar tramer kaydına buna dikat edin ve uyarinizi baştan yapin tampon şu kadar fiyat tramer kaydindaki rakam bunu geçmesin diyeceksiniz misal

Tampon degisimine işçilik alacaklarini sanmam zaten sifir parça alıyorsunuz mecbur takmak zorundalar

Bencede değişim yapin ileride kirilirmi korkusu olmaz
Fiyat konusunu pazarlik vs isini exper karar veriyor orhan.
Nasil yedek parcadan alinan parcayi ucretsiz takmiyorlarsa. 
Tampon montaj vs isciligide alirlar.