direksiyondan kumanda edilebilir cd çalar

uzman1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize merhaba. Benim 2006 asrta classıc aracım var. Malumlarınız bu araçlarda direksiyondan kumanda edilebilir cd / mp3 çalar bulunmamaktadır ve çoğu kullanıcıda bundan şikayetçi olmaktadır. Bu durumu gidermek için fikirlerinizi bekliyorum. Direksiyondan kumanda edilebilir hale nasıl getirebilirim. Yardım eden ve fikir beyan eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alpine nin bi çok teybinde kullanılan ara aparat var onun sayesinde direksiyon kumandasını hatta yol bilg.daki teyp bilgilerini bile görebilirsin.
ben ALpine servisiyle görüşmüştüm;
direksiyon aparatı 120 euro
yol bilg. aparatı 180 euro

ikisinin fiyatı sağlam bi ana ünite fiyatı,,,,,, yuh yani :mad:

halikarnas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede astra var 2001 bende alpine düşünüyprum anadolu yakasında varsa satan ve montajını yapan yer bir yardımcı olsun şimdiden teşkkürler

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bu kumanda işini çözdüm ve daha öncede yazmıştım,2001 vectra comfort aracıma pioneer 6850 mp3 player taktım ve direksiyon kumandasınıda elektronik bi devre yaparak çalışır duruma getirdim, ilgilenenler prens642@hotmail.com msn adresimden konuşabiliriz.
fiyatı 150 ytl dir.

not: takılan devrenin orjinal sisteme bir zararı yoktur ,devre direksiyonun içine takılmaktadır.

derman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Ethemle Yüz Yüze Görüştüm Kaliteli Bir Kardeşimiz Gerçekten Bu Sorunu çözmüş çok Güzel çalişiyor

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güncel

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende direksiyon kumandası olmadıgı için yapabilecegin tek sey uzaktan kumandası direksiyona monte edilebilen modellerden bir tane alıp orjinal teybin yerine kullanman olabilir aparat falan sana yaramaz cun ki sende direksiyonda kumanda hiç yok...

uzman1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar pioneer in direksiyon kumandalı olanları varmış. modelleri hakkında tavsiyesi olan varmı? Anlaşılan bizim astraya kumanda işi çok zor olacak.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Yazan arkadaş konuyu net bir şekilde açıklarsa iyi olacak.

Aracınızın direksiyonunda kumanda aparatı varsa sorun teyp oluyor. Teyp seçiminde Pionner'ın sonu 00'la biten modellerini kullancaksınız. 70 tlye de Cengiz'den aparat alacaksınız olay tamam.

arabanızın direksiyonunda kumanda aparatı yoksa işiniz zor. önce çıkmacılardan veya internetten bulup bu aparatı almalısınız. sonra onu bir oto elektrikçisinde direksiyonunuza monte ettirmelisiniz. Sonra yine pioneer 00 serisi bir teyp ve işiniz tamam

Bu arada alternatifler arasında cdr500 de bulunmalı orjinal cd çalar temzini bulduktan sonra hiçbir şeye gerek yok