Dizel araba için hangi akaryakıtı önerirsiniz? // İzmir

Hangi akaryakıt markası?

• Kullanılan toplam oy
    48

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teb bonus total card sağolsun totalde %5 indirim yaptığı için alaçatı totalden ve ankara asfaltı totalden hep alıyorum yakıt, hem indirimden hemde yakıttan çok memnunum 3-4 yıldır diesel araç kullanıyorum, hiç bir sıkıntım olmadı.

ayrıca artık kırsal motorin satışı kalktı, hangi mazotu alırsanız alın pek sorun yaşamazsınız, eskiden bir çok bayi fiyatı ucuz diye eurodiesel pompasına bile kırsan motorin basıyormuş, diesellerdeki turbo arızalarının eski dönemlerde sebebi buydu.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul Kartal'da E5 üst geçitine doğru giderken 200m arayla iki Shell vardı. Biri uzunca bi dönem kapalı kaldı. Sözde bakım onarım yapıyorlarmış ama işin gerçeği yakıtta sahtekarlıktı.. Yani markada bi yere kadar. Tamam bende sürekli Shell'den almaya çalışıyorum ama bi yerden sonra şans..

@Olcay geçen ay Çünür Shell'e sanayi bakanlığından geldiler yanımda örnekler aldılar vs. iki hafta sonra sordum tanıdık bi abiye Lpg pompasının mühür tarihi geçmiş sadece onuda hemen sorumluyu bulup değiştirtmişler onun harici sıkıntı yokmuş ben kefilim ordan alabilirsin :p :D

Sagolun onerınız ıcın yanlız cunur shellden 3-4 kez benzın aldım ve hepsıde ortalama 50 TL tutarındaydı ama garıptır kı hepsındede benzın ıbrem mılım kıpırdamadı merkez Shell veya Diger benzınlıklerden aynı mıktarda yakıt aldıgımda gostergemde gozle gorulur sekılde artıslar oluyor zaten olmalıda fakat bu çunurde hıc olmuyor :/ Çunurde yakıtın kalıtesı degılde mıktarı ıle ılgılı sıkıntılarım var :)

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Aynı şey banada oldu bir kaç kez 20-30TL lik aldığımda kıpırdamadı hatta ve hatta depodaki yakıt miktarına baktım dijital göstergeden yine tık yok.Opete şikayete gittim onlarda az miktarlarda bu gibi şeylerin olabileceğini söylediler ki gerçektende öyle oldu. 50TL daha aldım toplamda 80TL lik mazot göstergede yerini aldı :D

Tam olarak açıklık getiremediler teknik bilgileri olmadığı için ama ben yinede merak ediyorum 20-30TL lik mazot neden ibreye etki etmiyor :confused: