Doğu Anadolu Bölgesi'nde buluşma...

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Doğu Anadolu Bölgesi'nde buluşma...

heveslenmeiştik ama ne yapalım canımız daha önemli herkesin sevdiği sevenleri var allah muhafaza.hayırlısı olsun bakalım

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Elazığ'da da bu sabah 25-30 cm kar var, uzun zamandan beri böyle kar yağmamıştı.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolgahan'cım mesajım yanlış algılanırsa üzülürüm gerçekten, buluşma konusundaki samimiyetimi, doğu illeri içerisinde buluşma düzenlemiş iki kişiden biri olmamdan anlayabilirsin, diğeride zaten Bayram arkadaşımızdı (sergeant333) beraberce sözleşip buluşmayı gerçekleştirdik. Eğer hava şartları önemli değil biz her türlü geliriz diyorsan başımızın üstünde yeriniz var abicim, ama ben bu şartlarda yola çıkıp Muş'a gelmeyi göze alamıyorum açıkçası

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

çellocu link' Alıntı:
Tolgahan'cım mesajım yanlış algılanırsa üzülürüm gerçekten, buluşma konusundaki samimiyetimi, doğu illeri içerisinde buluşma düzenlemiş iki kişiden biri olmamdan anlayabilirsin, diğeride zaten Bayram arkadaşımızdı (sergeant333) beraberce sözleşip buluşmayı gerçekleştirdik. Eğer hava şartları önemli değil biz her türlü geliriz diyorsan başımızın üstünde yeriniz var abicim, ama ben bu şartlarda yola çıkıp Muş'a gelmeyi göze alamıyorum açıkçası
yanlış anlaşılma yok abi zaten esprili bi yanıt yazdım.herkesin eşi var sevdiği var bu havada olmaz tabiki ama bende kimsenin risk almasından yana değilim.sen muşa gelcem desende ben gelme abi derim o sorumluluğa girmek istemem kimsenin başına üzücü bi olayda gelmesini istemem olmazsa baharda yaparız allah büyük  ;)

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
[quote author=çellocu link=topic=3061.msg68431#msg68431 date=1323527921]
yanlış anlaşılma yok abi zaten esprili bi yanıt yazdım.herkesin eşi var sevdiği var bu havada olmaz tabiki ama bende kimsenin risk almasından yana değilim.sen muşa gelcem desende ben gelme abi derim o sorumluluğa girmek istemem kimsenin başına üzücü bi olayda gelmesini istemem olmazsa baharda yaparız allah büyük  ;)
[/quote]

İnşallah kardeşim, baharda Doğu bir başka güzel, bilirsin  :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

bilirim abi, 6.senem ama bu sene kurtulucam  inş son 6 ayım :)