ecoflex çift çıkış egzos

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ecoflex çift çıkış egzos

danger link' Alıntı:
çok güzel olmuş ne kadara mal oldu

fiyat için Nuriozen nickli kardeşimle görüşebilirsiniz. kendisi aksesuar sorumlumuz. Aracımı alırken çift çıkışı servis müdürmüz hediye edecegine söz vermişti. İşçilik için canım servis müdürümüz Ufuk Yavuz beye; arka tampon eteği için yedek parça şefimiz Alptekin abime, ojinal egzos kafalarını üşenmeden arayıp bulan aksesuar sorumlusu Nuri kardeşime ve güzel işçiliklerinden dolayı Zeynel Usta (etek kesme işi) ve egzos işçiliği içinde Satılmış ustaya teşekkür ederim.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
elimde bir adet makyajsız kasa içi,n arka etek var.  geçen hafta yanlış sipariş verip ikinci egzos yerini kesince takamamıştık. uygun fiyata verebilirim.

etekten bahsettiğiniz difüzör mü acaba? Eğer difüzör ise benim ona ihtiyacım yok zaten kesilecektir yapılırken. Benim ihtiyacım olan krom uçlu egzoz çıkışı.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok şık ve güzel olmuş

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En beğendiğim modifiye,
Hayırlı olsun.

0zenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
fiyat için Nuriozen nickli kardeşimle görüşebilirsiniz. kendisi aksesuar sorumlumuz. Aracımı alırken çift çıkışı servis müdürmüz hediye edecegine söz vermişti. İşçilik için canım servis müdürümüz Ufuk Yavuz beye; arka tampon eteği için yedek parça şefimiz Alptekin abime, ojinal egzos kafalarını üşenmeden arayıp bulan aksesuar sorumlusu Nuri kardeşime ve güzel işçiliklerinden dolayı Zeynel Usta (etek kesme işi) ve egzos işçiliği içinde Satılmış ustaya teşekkür ederim.
Estafurullah abi esas ben tesekkur ederim,gule gule kullan aracini ;)

0zenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
etekten bahsettiğiniz difüzör mü acaba? Eğer difüzör ise benim ona ihtiyacım yok zaten kesilecektir yapılırken. Benim ihtiyacım olan krom uçlu egzoz çıkışı.

Krom egzos cikis basliklari elimde halen bulunmaktadir..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullan abi, çok şık olmuş.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Güle güle kullan abi, çok şık olmuş.

sağol Doğan. benim oğlan haklıymış, artık araba daha hızlı gidiyor :) diğer arabada sürekli sport tuşu; onun deyimiyle "hızlı gitme tuşu"na basık kalsın istiyordu. şimdi ECO tuşunun hızlı gitme tuşu oladuğuna inandırdım. okumayı sökene kadar 2 sene rahat ederim :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
sağol Doğan. benim oğlan haklıymış, artık araba daha hızlı gidiyor :) diğer arabada sürekli sport tuşu; onun deyimiyle "hızlı gitme tuşu"na basık kalsın istiyordu. şimdi ECO tuşunun hızlı gitme tuşu oladuğuna inandırdım. okumayı sökene kadar 2 sene rahat ederim :)

Energy Consumption Overload tuşu o, ona basınca aşırı güç tüketimine geçiyor araba gibi komplike bir ayakla bence en az 3. sınıfa kadar rahat edebilirsin abi. :)