Edition Arka kapı hoparlör tesisatı

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son dönemde arka kapıya hoparlör takmak isteyen arkadaşlarımızın açtığı konulara istinaden Forumumuzun Facebook sayfasında bir takipcimizin paylaştığı fotoğrafı eklemek istedim.

Arka kapıya bildiğiniz üzere tesisat çekilmedi 2013 2. dönem araçlardan sonra soketi bulamayan arkadaşlarımız hoparlör takmaktan vazgeçenler oldu.
Orta direğe kadar tesisatın kablosu geliyor ama çıkışlarını arka kapıya çekmemişler yaklaşık 1 metre kablo kullanmalık işi var bilginize.
Orta direğe 9 kablo geliyor ama 7 olarak çıkışı yapılıyor boşta kalan arkaya çıkışı verilmemiş 2 kablo hoparlör tesisatı kablosu.

[img=337x600]http://i.hizliresim.com/bgrLkZ.jpg[/img]

mehmety

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition Arka kapı hoparlör tesisatı

NİYE BU KADAR UğRAşMIşIZ ZATEN TESİSAT ARKA KAPIDA  VAR Bİ D֖şEMEYİ S֖K֜CEN O KADAR UGRASMANIZA GEREK YOK. TESİSAT HAZIR

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MEHMETYEGİN link' Alıntı:
NİYE BU KADAR UğRAşMIşIZ ZATEN TESİSAT ARKA KAPIDA  VAR Bİ D֖şEMEYİ S֖K֜CEN O KADAR UGRASMANIZA GEREK YOK. TESİSAT HAZIR
Her araçta hazır değil... misal benim aracımda yoktu önden hat çekmiştim zamanında...
Söylediğiniz gibi tesisatı hazır olanlar şanslı 5 dakkalık işi var bizim amacımızda zaten tesisatı olmayanları bilgilendirmek için :)

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilgi paylaşımı için tşkler..

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesekkurler iyi oldu resim olayi hoparlör takmak isteyenlerden biride bendim ...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AstraJHB link' Alıntı:
Tesekkurler iyi oldu resim olayi hoparlör takmak isteyenlerden biride bendim ...
Yalnız profil resminizdeki aracın hoparlöre değil baya baya gümbür gümbür bir tesisata ihtiyacı var maşallah :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Orhan teşekkürler. İnşAllah bir ara benim hoparlör işini de çözeceğiz. Sanırım yaza kaldı ama :)
MEHMETYEGİN link' Alıntı:
Forum kuralları gereği lütfen büyük harf kullanmayınız.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Orhan teşekkürler. İnşAllah bir ara benim hoparlör işini de çözeceğiz. Sanırım yaza kaldı ama :)Forum kuralları gereği lütfen büyük harf kullanmayınız.
Allah kolaylık versin kardeşim vergi sigorta kasko kredi derken çok haklısın hiç acele etme