Edition Bagaj açma

kadastrocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba öncelikle sitemizde ilk konu açışım bi yanlışım olursa da kusura bakmayın.
Dün edition astrama otomatik bagaj açma uygulaması yaptım uygulama sonucu çekmiş olduğum videonun linkini ekliyorum. yardımlarından ötürüde ''onurody''  arkadasıma sonsuz şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum keyifli forumlar... thnxx

Astra j kumandadan bagaj açma uygulaması

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition Bagaj açma

rica ederim ne mutlu bize thnxx 14alkiss 14alkiss 14alkiss

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel uygulama olmuş Onurody güzel işler yapıyor sağolsun. Bizim araçlar için en gerekli uygulama bizim bagajı açmak biraz sıkıntılı.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende yapmak istiyorum fakat editionlara nasıl yapılacağı konusunda pek bir bilgi yok, siz montajını nasıl yaptınız? Çünkü editionlarda arkada sigorta kutusu yok.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Bende yapmak istiyorum fakat editionlara nasıl yapılacağı konusunda pek bir bilgi yok, siz montajını nasıl yaptınız? Çünkü editionlarda arkada sigorta kutusu yok.
mrb
bu konuyu acan arkadaşın aracı edition videodaki arac sorun değil sigorta kutusunun bi espirisi yok

kadastrocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende yapmak istiyorum fakat editionlara nasıl yapılacağı konusunda pek bir bilgi yok, siz montajını nasıl yaptınız? ևünkü editionlarda arkada sigorta kutusu yok.
huseyın bey sigorta kutusunun bu uygulamada herhangı bı esprısı yok zaten urunle bırlıkte gelen kurulum semasında hersey detaylı bı sekılde anlatılmış  thnxx hangi kablolara baglandıgının fotoları yolda eklıınce görüceksiniz

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Montaj zor değil anladığım kadarıyla, kendim montajını yapabileceksem bende bu üründen almak istiyorum. Nasıl alabilirim?

kadastrocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Montaj zor değil anladığım kadarıyla, kendim montajını yapabileceksem bende bu üründen almak istiyorum. Nasıl alabilirim?
montaj son derece basit '' onurody '' arkadasımızla iletişime geçmen lazım.

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Süper olmuş ya. Bende istiyorum bende bende :D Kumanda değişiyor mu peki. 3. bir düğme gerekiyor çünkü. Ne kadar maliyeti var bu işin nasıl yapabiliriz.

kadastrocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet link' Alıntı:
Süper olmuş ya. Bende istiyorum bende bende :D Kumanda değişiyor mu peki. 3. bir düğme gerekiyor çünkü. Ne kadar maliyeti var bu işin nasıl yapabiliriz.
kumanda değişmiyor mevcut kumanda uzerınde mesela ıkı kere acma tusuna basıp o komutu sısteme tanıtınca sız nezaman acma tusuna 2 kere basarsanız bagaj otomatık acılıyor oluşturacıgınız kombınasyona göre sistem calısıyor thnxx