Edition Plus Aracım Ve Ufak Dokunuşlar

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Son işlem olarak hoparlörlerinde görselini paylaşmak istedim. Elektriğini sağ ve sol ön hoparlörlerden aldım. Biri mavi-mavi kahve diğeride sarı-sarı siyah kablolar mevcut hoparlöre giden kablolar. Arkaya bağımsız giden kablo var mı bilmiyorum, çok anlamadığım içinde uğraşmak istemedim. Kablolamayı oldukça titizlikle götürdüm diyebilirim, dikkat ederseniz hiç bir yerde kablo gözükmüyor, bu konuda çok hassasım. Hatta çakmaklıktan güç alan bluetooth cihazınında kablosunu gizlemeyi düşünüyorum ama bakalım nasıl olacak :) Hoparlörler kapı üstünde biraz basit durdu gibi ama işimi görmeye yetti. Kaliteli müziğe önem veririm illaki ama ucuz yollu elimden gelen bu.

thumbnail_IMG_20191231_005833.jpg
thumbnail_IMG_20191231_083234.jpg
thumbnail_IMG_20191231_083239.jpg

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bence Fena görünmüyor.. Hoparlörün arka tarafına sert bir parça yalıtım malzemesi keşke koyasaydınız,daha iyi olurdu(Ses açısından)...Bu arada Kabloları böyle açık vaziyette bırakmadınız inşallah :)

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Bence Fena görünmüyor.. Hoparlörün arka tarafına sert bir parça yalıtım malzemesi keşke koyasaydınız,daha iyi olurdu(Ses açısından)...Bu arada Kabloları böyle açık vaziyette bırakmadınız inşallah :)
Yalıtım işi aklıma gelmedi değil aslında ama o hengamede arayıp bulmak işime gelmedi.

Yok sadece görseli belli olsun diye çektim bu fotoyu sonra izole ettim :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil