Edition vites altı kırmızı led

turkmengokhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Edition vites altı kırmızı led

Herkese merhabalar 6 aylık astra kullanıcısıyım 2015 edition led uygulaması yapmak için tüm forumu okudum nerdeyse fakat aklıma takılanlar aracımda ne tesisat var nede led , ledi 3 çipli aldım yarın elimde olacak inşallah far soketinden çekmeyi düşünüyorum zor gelirse çakmaktan alacağım, kimi direnç kullanmamış kimisi kullanmış direci kaçlık almalıyım bir bilgim yok. Çakmaktan çekersem + ve - yi nerden alacağım; fardan çekmeye çalışsam - yi şaseye baglayıp + yı soketin arkasındaki sarı kablodan mı almak gerekiyor şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Direnc kullanmaya gerek yok serit led icin cakmakliktan alin ugrasmayin cakmakligin soketinden alin enerjiyi acinca direk anlarsiniz zaten

turkmengokhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım hocam yarın deneyeceğim birde çakmaklık soketinde bir mor bir siyah kablo var + yı çakmaktan - yi şasedenmi almak gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 kablo var ikisine takın şase için farklı yerden hat çekmenize gerek yok kabloyu da kesmeyin yada sıyırmayın tek damar kablo kullanın sert olanlardan PTT nin telefon kablosu gibi onu soketin içine itekleyin güzelce izole ettikden sonra herhangi bir sorun olmaz

turkmengokhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim @ütenmen arkadasın yaptığı gibi farlara bagladım koltuk yanındaki soketlerden kapılar açılınca yanıyor ve ışık kuvveti ayarlanabiliyor gayet şık durduhttps://vimeo.com/190746138 kısıp açmanın videosunu çektim ayrıca 2015 editionda led vs yok 3 çipli led kullandım

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keşke led i konsolun içten üst kısmına yapistirsaydin daha düz yayılır dı led olduğu belli oluyor videoda istersen dediğim gibi yap

turkmengokhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam onuda düşündümde soketli bir sistem yapmayı planlıyorum konsol söküldüğünde kablo sök takla uğraşmamak için, ledin ışığını dağıtmak için nasıl bir uygulama yapabilirim yorumlarınızı bekliyorum

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşte bende bundan bahsediyorum sen dediğim gibi yap led düz dagilicak

turkmengokhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam hocam deneyeceğim eminim daha güzel olur birde tavsiye tek çipli led takmaları daha iyi olur gözü yormamak için forumda bir arkadasta rahatsız olup üzerini kalem ile boyamıştı

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim dediğim yaparsan göz yormz aradaki farka bakarsin