Egzoz Hakkında Yardım

basaranofficial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim öncelikle,

Tigramdan , buna yakın bir sesi alabilmem için nasıl bir şey yapmam gerek, yada böyle bir sesi alabilmek mümkün müdür ?

https://www.youtube.com/watch?v=OMp4sKzE17M

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle bi ses alabilmek için 4.0 veya üstü v8 motor alıp taktırabilirsiniz

basaranofficial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle bi ses alabilmek için 4.0 veya üstü v8 motor alıp taktırabilirsiniz

Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için fakat maalesef ki ülkemizde yüksek hacimli motor swap etmek yasak, başka bir fikir yada öneriniz varsa bekliyorum. v8 yada 4.0 üstü hacimli bir araç alıcak paramda yok :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
o ses tigradan alınabilse adam neden o kadar para versin .en kötü aracında turbo olması lazım .downpipe 55 lik düz boru son susturcu iptali ile bunun yarısına yakın ses alabilirsin

basaranofficial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ses tigradan alınabilse adam neden o kadar para versin .en kötü aracında turbo olması lazım .downpipe 55 lik düz boru son susturcu iptali ile bunun yarısına yakın ses alabilirsin

Hocam c63 turbo değil benim bildiğim atmosferik , sesde zaten v8 olmasından kaynaklı benim öğrenmek istediğim buna yakın ses verecek bir son susturucu varmı. Yani doğal bir ses değil yapay bir ses beklentisi benimki. Düz boru ve spor bir susturucu ile olabilir mi mesela? yada farklı bir yöntem ile alınabilir mi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu nasıl bir ses ya? Resmen aslan gibi kükrüyor hehe

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam c63 turbo değil benim bildiğim atmosferik , sesde zaten v8 olmasından kaynaklı benim öğrenmek istediğim buna yakın ses verecek bir son susturucu varmı. Yani doğal bir ses değil yapay bir ses beklentisi benimki. Düz boru ve spor bir susturucu ile olabilir mi mesela? yada farklı bir yöntem ile alınabilir mi

malesef öyle işlemlerde bizim araçların motorlarından çok cırlak ve yırtık sesler çıkıyor ben paylaşmak istemiyorum ama youtube da veya çeşitli facebook opel sayfalarında denk geldim. Gerçekten insanın suratını ekşiteceği sesler çıkarıyorlar ama beğenen de var. Ben bi ara orta susturucudan sonra ek almıştım abartı olmayan hafif patırdıyan bi ses olmuştu ama yakıt tüketimi artıp çekiş bariz düşmüştü. en zararsızı açık hava filtresi gözüküyo gaza bastığınız kadar güzel ses çıkartıyor. ama onunda zararını görüp sökmüştüm :D en güzeli orjinali diyorum

basaranofficial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et