Eksoz Ucu

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç enjoy plus,bilindiği cosmolardaki gibi felan eksoz ucu yok.Ama çok şık duruyor,ben sadece o uç kısmını taktırsam olur mu,bir arkadaş is felan yapıyor demişti sanırım.Sadece ucu taktırabiliyor muyuz,yoksa komple eksozu mu değiştirmek lazım?

S

semsialtunbas

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Eksoz Ucu

ufak bikaç işlemle sadece susturucu takılabilir diye biliyorum ama difüzöre de yuva açmaları gerekir büyük ihtimal, fiyatını sormuştuk bi arkadaş için 300 küsür lira demişlerdi egsoz ucu

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Çok emanet durmuş bence.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hiç orjinal gibi durmuyor arabanın estetik yapısına uymamış

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umut7105 link' Alıntı:
Benim araç enjoy plus,bilindiği cosmolardaki gibi felan eksoz ucu yok.Ama çok şık duruyor,ben sadece o uç kısmını taktırsam olur mu,bir arkadaş is felan yapıyor demişti sanırım.Sadece ucu taktırabiliyor muyuz,yoksa komple eksozu mu değiştirmek lazım?
krom egsoz ucu enjoy pp,sport yada cosmo gibi donanımla ile ilgili değildir,1.4 t ve 1.6 t gibi turbo motorlarla gelen bir özelliktir...
is yapma olayı da dizeller için söylenmişti yanlış hatırlamıyorsam bu forumda yada başka forumda okumuştum..
saygılar.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Bence de aracın çizgisine hiç yakışmamış, çok zorlama olmuş  019cryy

Turbo motorlardaki sport eksoz ucuna benzer bir uç taktıracaksanız arka tamponu alttan kestirmeniz gerekecektir ki ben kesinlikle tavsiye etmem.

34ERC53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Gecen hafta Aracıma Çift Eksoz Taktırmak için Opel Odak a Gittim , Formdaki bir arkladaştan öğrendim , 540 tl ye Anlaştım ve yaptırdım , Süper bir görüntü verdi araca , Kesinlikle tavsiye ederim , Yakında Fotoğrafları eklerimm